Kas kuria vaikų žemę?

 • Justinas Vancevičius

  Programos "Vaikų žemė" vadovas // "Vaikų žemė" program leader

  Justinas atsakingas už idėjų, kurios padėtų vaikams pažinti literatūrą IR smagiai praleisti laiką, generavimą ir įgyvendinimą. Jis taip pat imasi skaitovo, stovyklų vadovo, užsiėmimų vedėjo vaidmenų. Šiuo metu Justinas ‒ Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus valdybos narys. Susisiekime - labas@vaikuzeme.lt

 • Kotryna Zylė

  įvairių Vaikų žemės iniciatyvų bendraautorė // co-author of various initiatives of "Vaikų žemė"

  Kotryna ‒ vaikų ir jaunimo knygų autorė, dizainerė, iliustratorė, kurianti mitologijos temomis. Vaikai žavisi jos knygomis „Milžinas mažylis“ ir „Didžioji būtybių knyga“, o paaugliai kraustosi iš proto dėl romano „Sukeistas“.

 • Sigita Pikturnaitė

  Kūrybinių skaitymų ir stovyklų kūrėja // Creator of creative readings and camps

  Sigita ‒ režisierė, aktorė, edukatorė. Ilgus metus vadovavo profesionaliojo meno namams „House of Puglu“. „Vaikų žemėje“ kuria scenarijus kūrybiniams skaitymams bei neįtikėtinai geras stovyklų programas. Susisiekime - sigita@vaikuzeme.lt

 • Greta Alice

  Gyvo iliustravimo autorė // Live illustrator of book readings

  Knygų dailininkė, kūrybinių dirbtuvių vedėja, gyvo iliustravimo autorė, komiksų kultūros puoselėtoja, „Vaikų žemės“ palaikytoja ir literatūros vaikams mylėtoja. „Vaikų žemėje“ Greta gyvai iliustruoja skaitymus ir vaikams veda kūrybines dirbtuves: kuria rimtai juokingus komiksus, konstruoja realiai nerealius laikrodžius ir visaip kitaip kūrybiškai leidžia laiką.

 • Elzė Gerdvilienė

  Programos "Vaikų žemė" projektų koordinatorė // "Vaikų žemė" project coordinator

  Elzė labai mėgsta skaityti ir jau daug metų niekaip „neišauga“ iš vaikų literatūros. Kai ilgainiui suprato, kad išaugti ir nereikia, LABAI nudžiugo susiėjus keliams su „Vaikų žeme“. Čia ji koordinuoja ir administruoja įvairias projektines veiklas. Susisiekime - elze@vaikuzeme.lt

 • Dagnė Vildžiūnaitė

  "Vaikų žemės" idėjos bendraautorė // "Vaikų žemė" idea co-author

  Be Dagnės „Vaikų žemės“ tiesiog nebūtų. Jos idėjos ir patarimai nuolat įkvepia naujiems sumanymams ir padeda nepasiduoti net sunkiausiomis akimirkomis (o tokių, patikėkit, būna nemažai). Pagrindinė Dagnės veikla ‒ kino prodiusavimas. Jos filmografijoje ‒ „Meistras ir Tatjana“, „Amžinai kartu“, „Aš už tave pakalbėsiu“ ir dar daugiau nei 20 vaidybinių ir dokumentinių filmų.

 • Eglė Ramoškaitė

  Projektų sumanytoja ir įgyvendintoja // Project creator and implementer

  Didžiausia meilė literatūrai ir rašymui lėmė, kad Eglė tapo rašytoja (rašo paaugliams!), rašymo skatintoja (tinklaraštis apie rašymą (Ne)Rašyk) ir viešųjų ryšių žinove (padeda išdėstyti mintis rašytine forma), o po kurio laiko užsuko ir į „Vaikų žemę“. Nes viskas, ką ji veikė ir ką rašė, atvedė būtent čia.

 • Roberta Žižienė

  Labai gera "Vaikų žemės" draugė // Very good friend of "Vaikų žemė"

  Roberta vadovauja projektui „Renkuosi mokyti ‒ mokyklų kaitai!“, o su „Vaikų žeme“ draugauja ir daug jai padeda nuo pat programos įkūrimo.