Skaitymo džiaugsmas

Please scroll down for English.

LT:

„Vaikų žemė“ ‒ tai literatūros pažinimo programa vaikams ir paaugliams. Siekiame būti tokia neformaliojo ugdymo erdve, kurios edukacinės ir kultūrinės veiklos skatintų vaikus domėtis literatūra ir ją pamilti.

Programą „Vaikų žemė“ inicijavo švietimo pokyčių lyderiai VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“, kuri, be daugelio kitų veiklų, vykdo inovatyvią mokytojų rengimo programą „Renkuosi mokyti ‒ mokyklų kaitai!“.

Mums svarbiausia – skaitymo džiaugsmą patiriantys vaikai! Stengiamės užkrėsti juos skaitymo malonumu per įvairiausias veiklas – organizuojame literatūrines dienos stovyklas Lietuvoje ir užsienyje. Stovyklų dalyviai kūrybinių, interaktyvių, žaidybinių veiklų metu pažįsta knygas ir jų kūrėjus. Rengiame literatūros, meno ir pramogų festivalius, kurie per kelerius metus jau tapo tarptautiniais. Kviečiame vaikus į ypatingas pamokas ‒ kai apie lietuvių kalbą, istoriją, muziką ar kitą discipliną gali išgirsti iš rašytojo ar iliustratoriaus lūpų. Ieškome šiuolaikinių, skaitmenizuotų ir interaktyvių būdų populiarinti skaitymą.

Esame įsitikinę, kad skaitymas – tai ne senamadiška veikla, ar nuobodulys, tai tikrų tikriausio nuotykio pradžia! Atvertus knygą tą nuotykį pajusti ir įkvėpti augančiam mažyliui padeda tėvai, o vyresnėliui – jau ir mokytojai ar patys autoriai. Todėl skatiname telktis visas šias grandis. Juk tik kartu sukursime skaitančią ateities visuomenę!

Susisiekime!

Mus rasite sostinėje esančiuose Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, LT-01119, Vilnius.

Ypatingos pamokos, kurias veda knygų kūrėjai, vyksta kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius. 

GALERIJA