Mūsų veiklos kino ir medijų erdvėje „Planeta“

2019 metų pabaigoje Vilniuje atidaryta kino ir medijų erdvė – „Planeta“, įsikūrusi buvusioje antrojoje kino teatro „Skalvija“ (ankstesnis pavadinimas „Planeta“) salėje. Medijų erdvės iniciatoriai – kino centras „Skalvija“, kino ir medijų edukacijos ekspertai „Meno Avilys“ bei literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“.

„Planetos“ erdvė atvira visiems besidomintiems kino ir medijų kultūra: čia veikia viešoji mediateka, o buvusi kino salė pritaikyta vaizdo peržiūroms, kino dirbtuvėms, susitikimams, konferencijoms ir panašiems renginiams. Kviečiame užsukti į virtualius „Planetos“ namus!

Pirmąjį šių metų pusmetį „Planetos“ erdvėse „Vaikų žemė“ vykdo renginių ciklą – ypatingas pamokas moksleiviams su knygų kūrėjais. Planuojame rengti kitokio formato pamokas mokiniams, kuriose jie galėtų susipažinti su šių dienų Lietuvos rašytojais, iliustruotojais, leidėjais. Pamėgti knygą, o į literatūros pasaulį pasinerti fantazuodami, kurdami ir interpretuodami.  

Apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais plačiau skaitykite čia.

Ateities planus taip pat siejame su šia erdve – ketiname rengti seminarus, rezidencijas, kvalifikacijos kėlimo renginius vaikų literatūros kūrėjams. Turime minčių į šias patalpas perkelti dalį vaikų ir paauglių literatūros festivalio „Vaikų knygų sala“ veiklų.

D. Putino, D. Umbraso nuotr.

GALERIJA