Vaikų knygų sala

Puiki ir labai reikalinga konferencija + festivalis! Linkiu, kad kitais metais irgi būtų.

- Emilija

Literatūros festivalis vaikams ir jaunimui

Please scroll down for English.

LT:

Tai unikalus kasmetinis renginys vaikams ir jaunimui, bei visiems neišaugantiems iš vaikų literatūros. Festivalyje vykstantys renginiai – tikras džiaugsmas akims ir sielai! Kasmet ieškome naujų knygų pristatymo formų – čia pamatysite specialiai festivaliui sukurtus pristatymus, spektaklius, koncertus, kino peržiūras, pojūčių erdves, kūrybines dirbtuves ir aibę kitokių literatūrinių pramogų. Bevaikščiodami festivalyje galite net patekti į tokias erdves, jog manysite atsidūrę knygoje! Kasmet festivalis turi pagrindinę temą, kuri atsispindi dizaine, scenografijoje ir dekoracijose. Visas veiklas vienijanti mintis – meilė vaikų literatūrai. Neįprastais būdais ir edukacijomis kviečiame vaikus pamėgti knygų skaitymą. Juk niekada nežinai, į kokį pasaulį pateksi atsivertęs knygą!

Reikšminga festivalio dalis – vaikų ir jaunimo knygų mugė. Esame dėkingi leidėjams, kurie ypatingai padeda kurti šventinę nuotaiką! Naujų knygų pristatymai, galimybė gauti autoriaus ar iliustruotojo autografą, leidėjų išsamūs patarimai, kokia knyga sudomintų konkretų vaiką, nestandartinis knygų įpakavimas bei, žinoma, ypač patrauklios knygų kainos jau tapo lankytojų labai laukiama renginio dalimi.  

Festivalio išskirtinumas – vakaras profesionalams knygų kūrėjams. Kasmet taikliai parinktos temos, pašnekovai – tikri savo srities profesionalai, aktualios diskusijos apie vyraujančias tendencijas, galimybė pabendrauti su bendraminčiais kolegomis. Knygų kūrėjai sako, kad iš šio renginio išeina pasisėmę įkvėpimo ir naujų krypčių, o mes labai tuo džiaugiamės!

Vaikų ir jaunimo literatūros festivalis kasmet plečiasi, jau pora metų garbingai vadinamės tarptautiniu renginiu. Esame sulaukę svečių ir pranešėjų iš Islandijos, Vokietijos, D. Britanijos, Lenkijos, Estijos ir Latvijos. Planuojame nesustoti, lankytojams pasiūlyti kuo platesnių ir aktualesnių temų iš viso pasaulio ir galimybę susitikti su svečiais.


Sekite informaciją, kada vyks 2020 metų vaikų ir jaunimo literatūros festivalis „Vaikų knygų sala“!

EN:

Vaikų knygų sala

GALERIJA