Aktorės ir pasakų knygos autorės Kristinos Savickytės pamokos priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams.

Ypatinga lietuvių kalbos ir technologijų pamoka pagal knygą „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“.

Pamokoje vaikai sužinos, kodėl pasakose kalba žvėrys, medžiai, akmenys ir išgirs sekamą pasaką su dainuojamaisiais intarpais apie veršelį. Aktorė parodys, kaip pasidaryti savo pasakų akmenėlius bei papasakos, į ką svarbu atkreipti dėmesį norint susikurti pasakų teatrą namuose.
Įsitikinsite, kad pasakiška gali būti netgi mankšta, o susitikimoje pabaigoje kiekvienas galės pasitikrinti, kokios pasakos personažu galėtų tapti!

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.