Dailininkės, iliustruotojos Aušros Kiudulaitės pamokos 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–4 klasių mokiniams.


Koliažo dirbtuvės
Užsiėmimo metu dailininkė pristatys popieriaus koliažo techniką, trumpą koliažo istoriją, su vaikais aptars knygų “Laimė yra lapė” ir “Draugystė ant straublio galo” iliustracijas, sukurtas šia technika.
Vaikai dirbs su skirtingų faktūrų, spalvų rankų darbo popieriumi. Kirps iš popieriaus improvizuodami, nesinaudodami pieštukais, tik žirklėmis. Taip atkreipsime dėmesį į formą, siluetą, kompoziciją, proporcijas. Susitikimo pabaigoje, kai karpiniai suguls į spalvotus koliažus, vaikai pristatys savo sukurtą kūrinį, papasakos apie jį. Didžiausias šių pamokų stebuklas – kurti ir impovizuoti vaikams yra įgimta, tereikia juos įkvėpti ir padrąsinti.

Renginio kaina 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija