Gamtos fotografo Mariaus Čepulio pamokos 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Ypatinga gamtos pamoka apie Lietuvos gyvūnus
Rekomenduojama 1–6 klasių mokiniams

Knygos “Visa tiesa apie gyvūnus” autorius susitikime vaikams pasakoja apie įvairiausius Lietuvos gyvūnus – nuo vabzdžių, gyvačių iki didžiųjų žvėrių. Ką apie juos reikia žinoti, o kokie mitai yra tiesiog sugalvoti žmonių. Fotografas užsimena ir parodo, kaip pats fotografuoja žvėris ir paukščius. Susitikimo metu rodoma daug įspūdingų, paties gamtininko darytų nuotraukų.

Ypatinga pamoka apie gamtos fotografiją
Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams

Knygų “Visa tiesa apie gyvūnus” ir “Metai. Gamtos fotografo dienoraštis” autorius pasakoja apie gamtos fotografijos ypatybes – nuo peizažų iki povandeninės fotografijos. Aptariama, ko reikia, norint fotografuoti gamtą, kaip prieiti prie skirtingų žvėrių ar paukščių, rodomos slėptuvės. Susitikimo metu demonstruojama daug įspūdingų, paties gamtininko darytų nuotraukų.

Renginio kaina 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.