Istoriko, šaulio dr. Norberto Černiausko pamokos 4–6 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami 4–6 klasių mokiniams.

Ypatinga istorijos pamoka „Ar dabar gyvena riteriai“ (pagal autoriaus knygą „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“)

Praėjusiais metais Lietuvos šaulių sąjunga minėjo šimtąjį gimtadienį. Knygos autorius originaliai ir šmaikščiai pasakoja apie šaulių organizacijos istoriją ir skleidžia žinią, jog riteriai gyvena ir šiandien, bei savo pavyzdžiu rodo, kaip galima prisidėti prie didelių, kraštą puoselėjančių darbų. Savaime suprantama, kad dabar laikai kitokie, todėl ir riteriai kitokie. Tad kaip atpažinti juos šiandien? Arba kaip jais pamažu tapti? Pabandykime viską nuosekliai išsiaiškinti ir imkimės nepaprastai įdomaus tyrimo!

Renginio kaina 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija