Kęstutis Kasparavičius ir jo nepaprastos daiktų istorijos

Plaukų džiovintuvas yra tolimas naminis vėjo giminaitis. Vėjas paprastai pučia lauke ir būna šaltas ir žvarbus. Džiovintuvo vėjelis - šiltas ir malonus.

-

Rekomenduojama 1‒2 klasių mokiniams.

Renginio kaina 1-4 klasėms – 3 eur mokiniui.
Renginys įtrauktas į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Daugiau informacijos apie kitokias literatūros pamokas suteiks Sigita, tel. 8 693 98586, sigita@vaikuzeme.lt.
Šie užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Mus supa begalė daiktų – kėdė, lova, kilimas, šaukštas, skalbyklė, suolas… Ir jų tiek daug! Mums jie – tiesiog paprasti kasdieniai daiktai mūsų aplinkoje. O kas, jeigu jie galėtų prabilti? Kokių istorijų papasakotų? Gal lova pasakytų, kaip jai gera, kai joje miegame? O skalbyklė imtų dejuoti, kiek galima grūsti į ją nešvarius skalbinius? Arba durų kilimėlis subartų, kad nuolat triname į jį kojas?

Aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomos Kęstučio Kasparavičiaus trumpos istorijos apie daiktus atskleis nepaprastą jų pasaulį. Dailininkė Greta Alice sukūrė netikėtas atgijusių daiktų iliustracijas ir pasiūlys kūrybinę užduotį, kuri bet kuriam pasirinktam daiktui padės suteikti žmogiškų savybių ir net sukurti apie jį savo istoriją bei įamžinti ją savo pačių pagamintame mini teatre!

Kęstučio Kasparavičiaus kūriniai yra įtraukti į 1‒2 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!