Rašytojo Tomo Dirgėlos pamokos priešmokyklinukams ir 1-5 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–5 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Su priešmokyklinukais ir 1-2 klasių mokiniais nersime į knygos „Mano tėtis rašo knygą“ istoriją. „Mano vardas Ąžuolas, o mano tėtis yra rašytojas. Jis rašo knygas vaikams savo darbo kambaryje. Bet kodėl jo kambarys vadinamas darbo, jeigu tėtis ten nieko nedirba?“ Šitaip prasideda pirmoji autoriaus paveikslėlių knyga, papuošta Ingos Dagilės iliustracijomis. Ar rašyti knygas – tikrai darbas? O ko juokingo nutinka rašytojui, kai į jo darbo kambarį vis užsuka sūnus? Šypsenas sukels linksmas vaiko ir suaugusiojo pasaulių susidūrimas bei tikri nutikimai iš rašytojo gyvenimo! O kur dar istorijų kūrimas su vaikais, o gal ir apie pačius vaikus…
Knyga laimėjo 2019 m. Knygos meno konkurso Lietuvos dailininkų sąjungos premiją!

2-5 klasių mokiniams skirtas knygos “Benas – sapnų siuvėjas“ pristatymas visada verčia šypsotis tiek vaikus, tiek ir suaugusius. Sapnų aiškinimas, didžiausio miegaliaus konkursas su prizais, pažintis su knyga, knygų kūrėjo darbu – tai geros nuotaikos kupina valandėlė, po kurios vaikai dėl smagumo… niekur nenori išeiti!

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija