Rašytojos ir iliustruotojos Kotrynos Zylės pamokos priešmokyklinukams ir 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Ypatinga mitologijos pamoka pagal knygą „Didžioji būtybių knyga“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-6 klasių mokiniams.

Autorė vaikams papasakos apie senąjį lietuvių tikėjimą, kai kiekviena svarbi žmogaus gyvenimo sritis turėjo po ją saugančią būtybę, deivę ar dievaitį. Su vaikais diskutuosime, ką mitinės būtybės, kiekviena pagal jai būdingas savybes, galėtų veikti šiais laikais.
Su jauniausiais susitikimo dalyviais – priešmokyklinukais – 2 klasės mokiniais – bendrausime pasitelkdami ir pačių vaikų kuriamus garsus – visa auditorija susiburs į žaismingą „Būtybių orkestrą“.
Vyresniems – 3-6 klasių klausytojams – nuotaikingas skaidrių pristatymas atskleis, kaip gimsta knygos iliustracijos, kokias „slaptas žinutes“ dailininkai palieka savo piešiniuose ir kas iš tiesų pozavo mitinių būtybių portretams.

Ypatinga mitologijos pamoka pagal mistinį romaną „Sukeistas“
Rekomenduojama 7-12 klasių moksleiviams.

Nuotaikingame pristatyme autorė dalijasi savo maištingos paauglystės dailės mokykloje nuotykiais, netikėtu šuolaikišku požiūriu į lietuvių mitologiją ir atskleidžia mistinio romano jaunimui „Sukeistas“ kūrybinius užkulisius.
Renginys išsiskiria lengvu ir nevaržomu dialogu su jaunimu, atvirais atsakymais į netikėčiausius klausimus, nesumeluotomis istorijomis apie kūrybiniame darbe pasitaikančius iššūkius ir neįkyria edukacija lietuvių mitologijos tema.

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.