Skelbiame literatūros festivalio „Vaikų knygų sala“ programą

Literatūros festivalis vaikams ir jaunimui vyks gruodžio 5-13 dienomis virtualioje festivalio erdvėje www.vaikuknygusala.lt

Norėdami dalyvauti festivalyje, įsigykite festivalio narystę. Narystės kaina – 5 eurai. Užsukite į www.vaikuknygusala.lt, spauskite mygtuką „Registruotis“, užpildykite reikiamą informaciją ir atlikite apmokėjimą. Nuo gruodžio 5 d. kviečiame sugrįžti į www.vaikuknygusala.lt ir jungtis prie mokamos festivalio platformos.

Skelbiame festivalio programą! Ją rasite čia!

Svarbu paminėti, kad konkrečiu, festivalio programoje nurodytu laiku, vyks tik ZOOM susitikimai su mylimais knygų autoriais bei leidyklų pristatymai, kuriuose išgirsite apie naujausias knygas vaikams ir paaugliams. Visa kita festivalio platformoje esanti informacija – video įrašai, dirbtuvėlės, knygų ištraukos ir daug daug kitų smagių netikėtumų – bus pasiekiamos bet kuriuo metu gruodžio 5 – 13 dienomis.

Žinodami, kad šiuo neįprastu laikotarpiu ekranų mūsų gyvenime labai daug, siekėme sukurti šventę Jūsų namuose, kurios laiką planuojatės Jūs su šeima. Junkitės ir dalyvaukite literatūros festivalyje Jūsų vaikams ir visai šeimai patogiu laiku!

Džiaugiamės šiemet į festivalį galėdami pakviesti ir mokytojus su savo mokiniais. Tikime, kad vaikų literatūros festivalio programa praturtins Jūsų pamokas, sukels naujų diskusijų ir vaikams padės pamilti skaitymą!

Festivalio metu vyks virtuali knygų mugė. Kviesime visas renginiuose aptariamas knygas ir daugybę kitų išsirinkti didžiausiame elektroniniame knygyne www.knygos.lt! Leidyklos Jums paruošė naujausių knygų pristatymus, kuriuos galėsite stebėti gyvai knygos.lt ir festivalio Vaikų knygų sala facebook paskyrose. O didžiausias elektroninis knygynas www.knygos.lt festivalio bilietų savininkams turės ypatingų pasiūlymų! Sekite mugės naujienas Facebook renginyje.

Susitikime Vaikų knygų saloje neišeidami iš savo namų! Jei kiltų klausimų dėl festivalio narystės įsigijimo ar prisijungimo prie festivalio platformos, susisiekite su mumis adresu festivalis@vaikuzeme.lt