„Vaikų žemei“ – Kultūros ministerijos įvertinimas

Šventės jau visai ne už kalnų, o mes ką tik sulaukėme savo kalėdinės dovanos. Gruodžio 15-ąją Nacionalinėje dailės galerijoje buvo įteiktos 2022 metų Kultūros ministerijos premijos labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams bei kūrėjams.

Džiaugiamės, kad esame matomi, vertinami ir kuriantys ryškų pokytį. Kultūros ministras Simonas Kairys „Vaikų žemei“ įteikė premiją už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas 0-13 metų vaikams.

„Jau šešerius metus aktyviai veikiame vaikams skirtos kultūros lauke. Siekiame didinti literatūros ir kultūros plačiąja prasme prieinamumą įvairiose Lietuvos vietovėse augantiems vaikams, ypač gyvenantiems socialiai pažeidžiamuose kontekstuose, – sako programos vadovas Justinas Vancevičius. – Mūsų įgyvendinami vaikų ir paauglių literatūros pažinimo projektai ir veiklos yra ne tik įtraukios, skatinančios kūrybiškumą, bet ir ugdo pažinimo, pilietinę, komunikavimo kompetencijas.“

Šio įvertinimo nebūtų be jūsų – ištikimų ir betarpiškai palaikančių vaikų literatūros ir kultūros mylėtojų. Sakome milžinišką AČIŪ kiekvienam ir pažadame nesustoti!

Daugiau apie premijų įteikimą skaitykite Lietuvos kultūros ministerijos pranešime spaudai https://lrkm.lrv.lt/lt/naujienos/iteiktos-2022-metu-kulturos-ministerijos-premijos

Nuotraukos Ž. Gedvilos/BNS ir muzikos kolektyvo „Melos“, apdovanoto Jaunojo kūrėjo premija, narės.

GALERIJA