„Vaikų žemei“ – premija už nuopelnus vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo srityje

Ne paslaptis, jog balandžio pradžia mums visuomet yra svarbi. Balandžio 2-ąją minime Tarptautinės vaikų knygos dieną, o šia proga mažuosius skaitytojus kviečiame į Vaikų literatūros savaitę, kurios metu jie susipažįsta su savo mėgstamų knygų autoriais.

Be to, kasmet šią dieną mini ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, skelbdama Vaikų literatūros premijos laureatus. Tad norime pasidžiaugti, jog šių metų balandžio pradžia mums tapo dar svarbesne – „Vaikų žemei“ buvo skirta premija už nuopelnus vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo srityje!

Vaikų literatūros premiją 2004 metais įsteigė Švietimo ir mokslo ministerija. Ja norima paskatinti, kad Lietuvos rašytojai kurtų knygas vaikams. Taip pat siekiama įvertinti švietimo, visuomeninių ar privačių įstaigų bei asmenų indėlį populiarinant vaikų literatūrą, ugdant estetines, bendražmogiškas ir pilietines vertybes, skleidžiant originalias kūrybos iniciatyvas.

Toks įvertinimas įkvepia ir suteikia neapsakomai daug jėgų su dar didesniu pagreičiu tęsti tai, ką darėme iki šiol – kurti, pasakoti, supažindinti su įtraukiančiu literatūros pasauliu. Kiekvieno skaitytojo palaikymas ir domėjasis literatūra mums yra didžiausia dovana – sakome didelį AČIŪ kiekvienam iš jūsų ir triskart VALIO šiai ypatingai dienai!

Visą informaciją apie Vaikų literatūros premijos laureatus skaitykite čia.

GALERIJA