„Apie (ne)meilę savo kūnui“ – skaitome Gendrutį Morkūną

Visi pamatė, kad gyvenimas patobulintų kūnų mieste pasidarė dar blogesnis negu tada, kai jų kūnams vienų dalykų trūko, o kitų buvo per daug.

-

Rekomenduojama 5‒6 klasių mokiniams.

Renginio kaina 5-12 klasėms – 4 eur mokiniui.
Renginys įtrauktas į Kultūros paso krepšelį.  Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Daugiau informacijos apie kitokias literatūros pamokas suteiks Sigita, tel. 8 693 98586, sigita@vaikuzeme.lt.
Šie užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Kartais taip nutinka, kad imame nemėgti kai kurių savo kūno dalių – kažkam nepatinka per didelė nosis, kitam – susigarbanoję plaukai ar pernelyg ilgos rankos. Kodėl imame nesidžiaugti savo kūnu ir norime jį „paremontuoti“? Kas mums trukdo, o kas padeda mylėti savo kūną ir juo rūpintis? Ar tikrai būtų įdomu gyventi pasaulyje, kuriame visi vieni į kitus panašūs ir vienodai gražūs?

Gendručio Morkūno kūrinys „Kūnas, kurio trokšti“, skaitomas aktorės Sigitos Pikturnaitės ir gyvai iliustruojamas dailininkės Gretos Alice, bei po skaitymų atliekamos kūrybinės užduotys padės rasti atsakymus į šiuos klausimus.

G. Morkūno kūriniai yra įtraukti į 5‒6 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

GALERIJA