Gamtos fotografo Mariaus Čepulio pamokos 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–12 klasių mokiniams. Renginio kaina 1–4 klasėms – 3 eur, 5–12 klasėms – 4 eur.

Ypatinga gamtos pamoka apie Lietuvos gyvūnus
Rekomenduojama 1–6 klasių mokiniams

Knygos “Visa tiesa apie gyvūnus” autorius susitikime vaikams pasakoja apie įvairiausius Lietuvos gyvūnus – nuo vabzdžių, gyvačių iki didžiųjų žvėrių. Ką apie juos reikia žinoti, o kokie mitai yra tiesiog sugalvoti žmonių. Fotografas užsimena ir parodo, kaip pats fotografuoja žvėris ir paukščius. Susitikimo metu rodoma daug įspūdingų, paties gamtininko darytų nuotraukų.

Ypatinga pamoka apie gamtos fotografiją
Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams

Knygų “Visa tiesa apie gyvūnus” ir “Metai. Gamtos fotografo dienoraštis” autorius pasakoja apie gamtos fotografijos ypatybes – nuo peizažų iki povandeninės fotografijos. Aptariama, ko reikia, norint fotografuoti gamtą, kaip prieiti prie skirtingų žvėrių ar paukščių, rodomos slėptuvės. Susitikimo metu demonstruojama daug įspūdingų, paties gamtininko darytų nuotraukų.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.

Gyvai vykstančios literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį. Nuotoliniu būdu vykstantiems susitikimams LR Kultūros ministerija šiuo metu finansavimo neteikia.

Registracija