Gidės, edukatorės ir knygos autorės Rūtos Norkūnės pamokos 1-5 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–5 klasių mokiniams.

Profesionali gidė, pašaukimo edukatorė ir neakademiška filologė Rūta Norkūnė yra viena iš projekto „Idėjų karalystė“ įkūrėjų. Parašiusi knygą „Vilnius. Vija ir Meška Miestinėja. Miesto gidas“ autorė kviečia į nepaprastą pamoką apie Vilnių:

Kviečiame į nuotolinę literatūrinę edukaciją miestinėtojus! Svarstysime, be ko Vilnius nebūtų Vilnius? Kokius sostinės istorijos faktus apie žmones ir vietas pasakoja legendos? Kokios tautos ir svarbūs žmonės čia anksčiau gyveno? Atsakymų į šiuos klausimus ieškosime žaisdami, daikteliaudami ir piešdami.

Edukacijos turinys vilniečiams ir kitų miestų gyventojams skiriasi – todėl drąsiai kviečiame registruotis ir domėtis Vilniumi visus vaikus!

Renginio kaina:
nuotolinių susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų pradinukams, naudojant Kultūros paso lėšas – 3 Eur vaikui.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.