Iliustruotojos Agnės Nananai pamokos priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka apie knygų iliustracijų atsiradimą prasideda pažintimi su iliustracijų kūrimu nuo pirmųjų žingsnių – knygos plano, eskizų bloknoto peržiūros, technikos bandymų ir galutinių iliustracijų kūrimo. Susitikimo metu aptarsime skirtumus iliustruojant paveikslėlių knygą ir poezijos knygą.

Pamoka pagal Evelinos Daciūtės knygą “Paslapčiausia paslaptis” (GYVAI IR NUOTOLINIU BŪDU) – pasikalbėję apie knygos kūrimo procesą, aptarsime kaip galima knygoje esančius veikėjus „ištraukti“ iš knygos ir suteikti jiems kitokią formą. Vaikai galės patys kurti personažus iš eilėraščio „Kažkur“. Naudosime didelius popieriaus lapus, kreideles, flomasterius ir spalvotus pieštukus.

Pamoka pagal Justino Marcinkevičiaus eilėraščių knygą “Vaikų žemė” (TIK GYVAI) – pasikalbėję apie knygos kūrimo procesą vaikai patys galės išmėginti kurti iliustracijas eilėraščiui “Sapnas”: eilėraščio klausysimės užsimerkę, kad dėmesio neblaškytų nei draugai, nei aplinka. Iliustracijas piešime savo mėgstamomis priemonėmis.

Pamoka pagal Mariaus Marcinkevičiaus knygą “Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo” (TIK GYVAI) – susipažinsime su knygos pagrindinio personažo atsiradimo istorija. Žiūrėsime filmuką, kuriame nufilmuoti visi knygos veikėjo Pelėdžiuko kūrimo variantai, kalbėsimes apie tai, kiek reikia bandyti, kol padarai geriausiai. Viską aptarę kursime savo personažą.

Renginio kaina:
nuotolinių susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų pradinukams, naudojant Kultūros paso lėšas – 3 Eur vaikui.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.