Iliustruotojos Linos Itagaki pamokos 5-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 5–12 klasių mokiniams.

Grafikė, gyvenusi Japonijoje ir dirbusi video žaidimų kūrimo bendrovėje yra iliustravusi ne vieną apdovanojimus ir skaitytojų simpatijas pelniusią knygą (J. Vilė „Sibiro haiku“, Ž. Mikailienė, N. Kostinienė „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“, R. Grybaitė „Grybo auksas“). Dailininkė kviečia į nepaprastą pamoką apie grafinių novelių (kitaip – komiksų) kūrimo ypatumus.

Nepaprastų pamokų temos:

Apie sudėtingų temų vaizdavimą komiksuose
Rekomenduojama 5-8 klasių mokiniams.

Autorė pristatys, kokius komiksus yra sukūrusi remdamasi tikromis istorijomis, parodys kaip tai daroma ir kiek medžiagos reikia išanalizuoti prieš pradedant kūrybinį darbą. Papasakos, kad komikso arba grafinės novelės žanras kartais klaidingai suvokiamas tik kaip populiariosios literatūros išraiška. Pasirodo, vaizdais galima kalbėti apie karą, diktatūras, mirtį, net politiškai nepatogiomis temomis.

Apie drąsą ieškant gyvenimo kelio ir savo karjerą
Rekomenduojama 9-12 klasių mokiniams.

Dailininkė susitikime papasakos apie savo karjerą. Kaip norėjo būti indėnė, bet išvyko į Japoniją. Baigė ekonomiką, bet užsinorėjo piešti. Ir dar daug kitų gyvenimo posūkių. „Jaunam žmogui noriu perduoti žinią, kad nieko baisaus, jei dar nežinai, ką norėsi daryti ateityje. Tai visiškai nesvarbu –visada gali pradėti iš naujo. Dvidešimties gali tapti verslininku, trisdešimties – studentu, o keturiasdešimties pradėti kurti knygas.“ – sako Lina. Edukacijoje autorė daug dėmesio skiria komiksų kūrimo pristatymui.

Renginio kaina – 4 Eur mokiniui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Iliustruotojos Linos Itagaki užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Registracija