Autorės Linos Mickutės ir dailininkės Birutės Bikelytės pamokos priešmokyklinukams ir 1–6 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–6 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Ypatingos dirbtuvėlės “Knygų klinika”
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams

Dažnai norisi keisti daiktus, taip pat ir knygas – nes, pavyzdžiui, susidėvėjo viršelis. Skatiname mažinti vartotojiškumą ir didinti meilę knygoms, todėl kviečiame vaikus atsinešti savo mėgstamas knygeles, kurios jau susidėvėjo. Dirbtuvėlių metu jas atnaujinsime, bandysime atkurti buvusias iliustracijas ar sukurti naujas, taip suteikiant knygelei naują „rūbą“. Pasakosime apie įvairias daiktų taisymo technikas, kurias galima pritaikyti knygelių „remontui“. Taip pat lavinsime pasakojimo įgūdžius kviesdamos pasidalinti istorijomis iš mėgstamų knygelių.

Ypatinga filosofijos pamoka 
Rekomenduojama 46 klasių mokiniams

Kviesime dalyvius pažinti vieno žymiausio Lietuvos filosofo Vydūno asmenybę. Pasakosime apie jo gyvenimą ir kūrybą, kartu pildysime užduočių lapus panaudodami informaciją, išgirstą pamokoje. Vaikai sužinos ne tik apie Vilhelmo Storosto asmenybę, bet ir apie tuometinį istorinį laikmetį Mažojoje Lietuvoje, šalyje, pasaulyje. Užsiėmimas ir užduočių lapai parengti pagal Linos Mickutės ir Birutės Bikelytės knygą „Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija“ (leidykla 700 eilučių).

Ypatingos knygos gamybos dirbtuvėlės
Rekomenduojama 3–5 klasių mokiniams

Visi žino, kas yra knyga, bet koks jos pagaminimo procesas, koks jos kelias nuo rašytojo stalo iki skaitytojo? Pasakosime apie knygų atsiradimo istoriją, gamybos procesą ir kartu gaminsime knygeles. Galvosime pavadinimus, kursime tekstus ir iliustracijas.

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija