Knygų iliustruotojos, dailininkės Ievos Babilaitės pamokos 1-10klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–10 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Dirbtuvės “Sukurk savo paukštį iš spalvotų, rankomis suplėšytų popierių“
Rekomenduojama 1–5 klasių mokiniams

Užsiėmimo pradžioje autorė pristatys dvi savo iliustruotas knygas – „Ne vienas“ ir Prano Mašioto „Kiškis Smaližis“. Apžiūrėję popierių, išsirinkę mūsų paukščiams tinkamas spalvas, susiplėšysime jį į daugybę detalių, kurias kūrybingai sudėliosime ir suklijuosime. Paukščius sukabinsime ant besitampančios virvelės, kurią pakabinus ant sienos ar kur kitur, paukštis laisvai judėtų. Kūrėja užsiėmimo metu taikys meno terapijos principus.

Dirbtuvės „Mano dabartis ir ateitis“
Rekomenduojama 1–9 klasių mokiniams

Vizualizuosime savo dabartį ir ateitį. Kursime dvipuses iliustracijas su iškirtimu pagal dailininkės iliustruotą knygą „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“. Piešime savo paties portretą ir aplinką, kurioje gyvename dabar ir kurioje svajojame gyventi ateityje. Kitaip tariant – įvaizdinsime savo svajones. Užsiėmimu metu kūrėja taikys meno terapijos principus. Naudosime įvairias priemones – plėšysime spalvotą popierių, klijuosime, spalvinsime.

Personažo kūrimo dirbtuvės pagal knygas “Ne vienas” ir “Skrisiu”
Rekomenduojama 2–10 klasių mokiniams

Knygų personažai kuriami įvairiausiais būdais. Įkvėpimo šaltiniu gali tapti sutiktas praeivis, išgirstas pasakojimas troleibuse ar savo paties suklijuotas koliažas. Karpysime, dėliosime ir klijuosime pasirinktas nuotraukas ar jų fragmentus. Jei reikės, piešime detales charakteriui išryškinti. Žiūrėdami į naujai sukurtą veikėją jį apklausime (atsakydami į 8 paruoštus klausimus) ir apsirašysime. Pažinsime, kokiu tikslu ir kur link jis keliauja.

Renginio kaina 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija