Komiksų ir gyvo iliustravimo pamoka 1-4 klasių mokiniams su Greta Alice

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 3–6 klasių mokiniams.

Kas yra komiksai, kaip jie kuriami ir ar jie privalo būti juokingi? Pamokos metu iliustruotoja Greta Alice vaikams papasakos apie pagrindinius komiksų kūrimo principus, virtualiai pavartys pačias gražiausiais komiksų noveles bei pakvies klausytojus kartu sukurti… gyvą komiksą!


Susitikimo metu dailininkė gyvai iliustruos pamokos dalyvių mintis bei papasakotas linksmas situacijas, atskleis keletą gudrybių kaip magijos pagalba paversti savo komikso veikėjus judančiais bei pakvies sudalyvauti bežodės istorijos pasakojime. Pamokos pabaigoje vaikų laukia trumpa vizuali viktorina, kurios metu klausytojai turės pasinaudoti visomis per pamoką įgytomis žiniomis.

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams – 3 eur, 5-6 klasių mokiniams – 4 eur.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.

Gyvai vykstačios literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį. Nuotoliniu būdu vykstantiems susitikimams LR Kultūros ministerija šiuo metu finansavimo neteikia.