Lietuvių autorių poezija apie miestus

Danguj yra didelis miestas – visai nesunku jį surast: pažvelk – visą metą nakties ten, negęsta languos elektra.

- Juozas Erlickas

Rekomenduojama 5 ‒ 6 klasių mokiniams.

Renginio kaina 5-12 klasėms – 4 eur mokiniui.
Renginys įtrauktas į Kultūros paso krepšelį.  Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Daugiau informacijos apie kitokias literatūros pamokas suteiks Sigita, tel. 8 693 98586, sigita@vaikuzeme.lt.
Šie užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Kiekvienas pasaulio miestas yra savaip ypatingas, turi savo istoriją: vieni iš jų gali didžiuotis didinga architektūra, kiti – įdomiais gyventojais, treti – aktyviu kultūriniu gyvenimu, dar kiti – žymiais istoriniais objektais. Būtų galima vardinti be galo! Miestai visai kaip žmonės ir gyvenimas juose tiesiog virte verda!

Tikriausiai tas aktyvus ir nuolat verdantis miesto ritmas įkvėpė žymius lietuvių autorius Violetą Palčinskaitę, Juozą Erlicką ir Sigitą Gedą kurti eilėraščius apie miestą ir nutikimus jame.

Čia ne tik išgirsite profesionalios aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomus šių rašytojų kūrinius, kuriuos gyvai iliustruos dailininkė Greta Alice, sužinosite daug įdomių faktų ir istorijų apie miestus, bet ir sukursite savo svajonių miestą!

Lietuvių poetų eilėraščių skaitymas yra įtrauktas į 3 ‒ 4 bei 5 ‒ 6 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

GALERIJA