Lietuvių autorių poezija apie miestus 3–5 klasių mokiniams

Danguj yra didelis miestas – visai nesunku jį surast: pažvelk – visą metą nakties ten negęsta languos elektra.

- Juozas Erlickas

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 3–5 klasių mokiniams.

Kiekvienas pasaulio miestas yra savaip ypatingas, turi savo istoriją: vieni iš jų gali didžiuotis didinga architektūra, kiti – įdomiais gyventojais, treti – aktyviu kultūriniu gyvenimu, dar kiti – žymiais istoriniais objektais. Būtų galima vardinti be galo! Miestai yra visai kaip žmonės ir gyvenimas juose tiesiog virte verda!

Tikriausiai tas aktyvus ir nuolat verdantis miesto ritmas įkvėpė žymius lietuvių autorius Violetą Palčinskaitę, Juozą Erlicką ir Sigitą Gedą kurti eilėraščius apie miestą ir nutikimus jame.

Čia ne tik išgirsite profesionalios aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomus šių rašytojų kūrinius, kuriuos gyvai iliustruos dailininkė Greta Alice, sužinosite daug įdomių faktų ir istorijų apie miestus, bet ir sukursite savo svajonių miestą!

Nuotolinių skaitymų metu pasitelkiant vaizdinį žaidimą mokiniai yra supažindinami su įdomiais faktais apie pasaulio miestus, drauge su dailininke Greta Alice interaktyviai piešia miestų portretus pagal jiems priskiriamus epitetus ir išgirsta aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomus ir dailininkės Gretos gyvai iliustruojamus lietuvių autorių eilėraščius apie miestus. Po skaitymo vaikai gauna paruoštą instrukciją savarankiškai sukurti savo svajonių miesto projektą.

Lietuvių poetų eilėraščių skaitymas yra įtrauktas į 3 ‒ 5 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

Renginio kaina:
nuotolinių susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų pradinukams, naudojant Kultūros paso lėšas – 3 Eur vaikui.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

GALERIJA