Lietuvių autorių poezija apie miestus

Danguj yra didelis miestas – visai nesunku jį surast: pažvelk – visą metą nakties ten negęsta languos elektra.

- Juozas Erlickas

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 3–4 klasių mokiniams.

Kiekvienas pasaulio miestas yra savaip ypatingas, turi savo istoriją: vieni iš jų gali didžiuotis didinga architektūra, kiti – įdomiais gyventojais, treti – aktyviu kultūriniu gyvenimu, dar kiti – žymiais istoriniais objektais. Būtų galima vardinti be galo! Miestai yra visai kaip žmonės ir gyvenimas juose tiesiog virte verda!

Tikriausiai tas aktyvus ir nuolat verdantis miesto ritmas įkvėpė žymius lietuvių autorius Violetą Palčinskaitę, Juozą Erlicką ir Sigitą Gedą kurti eilėraščius apie miestą ir nutikimus jame.

Čia ne tik išgirsite profesionalios aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomus šių rašytojų kūrinius, kuriuos gyvai iliustruos dailininkė Greta Alice, sužinosite daug įdomių faktų ir istorijų apie miestus, bet ir sukursite savo svajonių miestą!

Lietuvių poetų eilėraščių skaitymas yra įtrauktas į 3 ‒ 4 bei 5 ‒ 6 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams – 3 eur.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta antradieniais Mokyklų tobulinimo centre, Vilniaus g. 39, Vilnius (Vilniaus mokytojų namai) bei trečiadieniais nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.

Gyvai vykstačios literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį. Nuotoliniu būdu vykstantiems susitikimams LR Kultūros ministerija šiuo metu finansavimo neteikia.

Registracija
GALERIJA