Lietuvių liaudies pasakos „Paprastos pasakos – nepaprastos istorijos“

– Tu manęs nemušk, – sako šalna, – aš tau duosiu tokią staltiesę.

-

Rekomenduojama 5 ‒ 6 klasių mokiniams.

Renginio kaina 5-12 klasėms – 4 eur mokiniui.
Renginys įtrauktas į Kultūros paso krepšelį.  Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Daugiau informacijos apie kitokias literatūros pamokas suteiks Sigita, tel. 8 693 98586, sigita@vaikuzeme.lt.
Šie užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Tikriausiai nesutiksime žmogaus, kuriam nepatiktų klausytis įdomių istorijų. O būtent jos, tikros ir išgalvotos, yra visų pasakų pagrindas, todėl pasaulyje jų yra labai daug ir pačių įvairiausių!

O ar žinote kuo skiriasi melų pasaka nuo stebuklinės pasakos? O kokiu tikslu būdavo sekamos pasakos be galo? O kuo ypatingos buitinės pasakos?

Čia ne tik išgirsite profesionalios aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomą lietuvių liaudies pasaką „Šalnos dovanos“, kurią gyvai iliustruos dailininkė Greta Alice, bet ir susipažinsite su pasakų žanrais bei istorijos kūrimo principais. Įgytas žinias galėsite įtvirtinti kurdami savo istorijas-pasakas ir piešdami jų komiksus!

Pasakų ir tautosakos skaitymas yra įtrauktas į 3 ‒ 4 bei 5 ‒ 6 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

GALERIJA