Lietuvių liaudies pasakos „Paprastos pasakos – nepaprastos istorijos”

– Tu manęs nemušk, – sako šalna, – aš tau duosiu tokią staltiesę.

-

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 3–4 klasių mokiniams.

Tikriausiai nesutiksime žmogaus, kuriam nepatiktų klausytis įdomių istorijų. O būtent jos, tikros ir išgalvotos, yra visų pasakų pagrindas, todėl pasaulyje jų yra labai daug ir pačių įvairiausių!

O ar žinote kuo skiriasi melų pasaka nuo stebuklinės pasakos? O kokiu tikslu būdavo sekamos pasakos be galo? O kuo ypatingos buitinės pasakos?

Čia ne tik išgirsite profesionalios aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomą lietuvių liaudies pasaką „Šalnos dovanos“, kurią gyvai iliustruos dailininkė Greta Alice, bet ir susipažinsite su pasakų žanrais bei istorijos kūrimo principais. Įgytas žinias galėsite įtvirtinti kurdami savo istorijas-pasakas ir piešdami jų komiksus!

Pasakų ir tautosakos skaitymas yra įtrauktas į 3 ‒ 4 bei 5 ‒ 6 klasių bendrojo ugdymo programą – mūsų skaitymai gali būti puiki alternatyva tradicinei literatūros pamokai!

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams – 3 eur.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta antradieniais Mokyklų tobulinimo centre, Vilniaus g. 39, Vilnius (Vilniaus mokytojų namai) bei trečiadieniais nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.

Gyvai vykstačios literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį. Nuotoliniu būdu vykstantiems susitikimams LR Kultūros ministerija šiuo metu finansavimo neteikia.

Registracija
GALERIJA