Milošas Macourekas „Sala šešiems tūkstančiams žadintuvų” 1–2 klasių mokiniams

Jūsų pamoka buvo įdomi, informatyvi ir naudinga. Smagu žiūrėti į kuriamą piešinį, klausytis sekamos pasakos. Vaikai pridarė daug gražių laikrodukų. Viskas apgalvota, nuoseklu. Ačiū, kuo daugiau tokių pamokų!

- Mokytoja Daiva

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami pradinukams ir 1–2 klasių mokiniams.

Ar kada nors pagalvojote, kaip jaučiasi žadintuvas, kuris apie nieką kita nesvajoja, tik laiku ir tiksliai skambėti ir pranešti savo šeimininkui apie naują dieną? Sakysite – puiku, juk daro tai, kas jam labiausiai patinka! Tačiau iš tiesų juk daugelis žmonių rytais mėgsta pamiegoti ilgiau. O tai reiškia, kad jie visi labai nemėgsta žadintuvo garso, o tuo pačiu – ir paties žadintuvo!

Čekų autoriaus Milošo Macoureko pasaka „Sala šešiems tūkstančiams žadintuvų“, kurią skaito profesionali aktorė Sigita Pikturnaitė, o skaitymus gyvai iliustruoja dailininkė Greta Alice, kviečia susipažinti su nemėgstamų, bet labai drąsių žadintuvų istorija ir ką jie padarė, kad įgyvendintų savo svajonę – skambėti laisvai ir kada nori.

Skaitymai labai naudingi tiems, kas nori labiau pažinti laiką, laikrodžius ir pagrindines su šia tema susijusias sąvokas. Ir tai dar ne viskas – per renginį ne tik sužinosite kokių būna laikrodžių, įsikūnysite į juos, bet ir patys pasigaminsite sau po žadintuvą!

Nuotolinių skaitymų metu paveikslėlių žaidimo dėka vaikai supažindinami su laiko matavimo istorija ir skirtingais laiko matavimo prietaisais, interaktyvaus piešimo metu su dailininke Greta Alice susipažįsta su laikrodžio ciferblatu, išgirsta aktorės Sigitos Pikturnaitės skaitomą ir dailininkės Gretos gyvai iliustruojamą M.Macoureko istoriją apie žadintuvus. Po skaitymų vaikai gauna instrukciją kaip pasigaminti erdvinį laikrodį iš popieriaus.

Renginio kaina:
nuotolinių susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų pradinukams, naudojant Kultūros paso lėšas – 3 Eur vaikui.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

GALERIJA