Milošas Macourekas „Sala šešiems tūkstančiams žadintuvų”

„Žadintuvai! Visi mėgstam skambėti, ir čia nieko blogo, tam mes ir esame."

- Milošas Macourekas

Rekomenduojama 1 ‒ 2 klasių mokiniams.

Renginio kaina 1-4 klasėms – 3 eur mokiniui.
Renginys įtrauktas į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Daugiau informacijos apie kitokias literatūros pamokas suteiks Sigita, tel. 8 693 98586, sigita@vaikuzeme.lt.
Šie užsiėmimai vyksta antradieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Ar kada nors pagalvojote, kaip jaučiasi žadintuvas, kuris apie nieką kita nesvajoja, tik laiku ir tiksliai skambėti ir pranešti savo šeimininkui apie naują dieną? Sakysite – puiku, juk daro tai, kas jam labiausiai patinka! Tačiau iš tiesų juk daugelis žmonių rytais mėgsta pamiegoti ilgiau. O tai reiškia, kad jie visi labai nemėgsta žadintuvo garso, o tuo pačiu – ir paties žadintuvo!

Čekų autoriaus Milošo Macoureko pasaka „Sala šešiems tūkstančiams žadintuvų“, kurią skaito profesionali aktorė Sigita Pikturnaitė, o skaitymus gyvai iliustruoja dailininkė Greta Alice, kviečia susipažinti su nemėgstamų, bet labai drąsių žadintuvų istorija ir ką jie padarė, kad įgyvendintų savo svajonę – skambėti laisvai ir kada nori.

Skaitymai labai naudingi tiems, kas nori labiau pažinti laiką, laikrodžius ir pagrindines su šia tema susijusias sąvokas. Ir tai dar ne viskas – per renginį ne tik sužinosite kokių būna laikrodžių, įsikūnysite į juos, bet ir patys pasigaminsite sau po žadintuvą!

GALERIJA