Muzikos pedagogės Sonatos Latvėnaitės – Kričenienės pamokos priešmokyklinukams ir 1-2 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–2 klasių mokiniams.

Ar gali skambėti knygos paveikslėliai? Gal tau teko girdėti, kaip skamba knygos puslapiai? Gal žinai, kodėl muzika pakerėjo karvę Sofiją? O ką reiškia vienas žodis „dūda“? Visas Geoffroy de Pennart knygos „Muzikalioji karvė Sofija“ muzikines paslaptis atskleis muzikos detektyvė, oi, pedagogė, Sonata Latvėnaitė – Kričenienė.

Ypatingos pamokos apie muziką ir svajones metu vaikai turės galimybę praktiškai pasimokyti skaityti paveikslėlių knygas, patirti daug muzikos ir pačiupinėti tikrus pučiamuosius muzikos instrumentus. Tai pasaulio patyrimas per patirtį ir žaidimą. Kitokia muzikos, skaitymo ir pasaulio pažinimo pamoka skirta pirmųjų klasių mokiniams, integruojant Reggio Emilia mokymo elementus.

„Muzikalioji karvė Sofija“ – tai ne tik smagi istorija apie karvę muzikantę, bet ir įkvepiantis bei motyvuojantis pasakojimas visiems, turintiems svajonių, tačiau kartais pritrūkstantiems ryžto ir atkaklumo. Sofija yra žavinga karvutė, kuri pritardama sau pianinu mėgsta dainuoti. Kiekvieną vakarą daugybė žmonių susirenka paklausyti jos nuostabaus koncerto. Vieną dieną Sofija nugirsta apie rengiamą muzikinį konkursą… Konkursas vyks vos po kelių dienų dideliame mieste. Sofija dar niekada nebuvo išvykusi iš savo kaimo, bet argi tai svarbu! Apsvaigusi nuo meilės muzikai, karvutė šoka į pirmą traukinį. Ji pasiryžusi prisijungti prie orkestro ir dalyvauti konkurse. Tačiau netrukus Sofija supras, kad talentas kartais yra kliūtis, o ne dovana…

Sonata Latvėnaitė-Kričenienė – švietimo inovacijų ekspertinės grupės narė, edukacinių, muzikinių knygų autorė, ankstyvojo meninio ugdymo mokyklėlės ir darželio „Strazdanėlės“ savininkė, muzikos pedagogė ir labai malonus žmogus, tikra vaikų draugė.

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija