Rašytojo Justino Žilinsko pamokos 5-7 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.

Užsiėmimai rekomenduojami 5–7 klasių mokiniams.

Ypatinga pamoka “Ar įmanoma istoriją sukurti iš nieko?”

Ar žinote, kad istorijos klaidžioja, tampo už kelnių, veliasi į plaukus, gasdina ir kikena, reikalauja būti sukurtos, bet vos tik atsisuki – vėl dingsta, tarsi šešėlis. Kaip istoriją pagauti? O pagavus – jos nepaleisti? Kodėl kiekvienoje geroje istorijoje visada bus didvyris, burtininkas ir koks nors slibinas ar blogietis? Kaip juos atpažinti ir ką su jais veikti?

Justinas Žilinskas – knygų “Atgal į Vilnių. Grafinis miesto metraštis”, “Mano Vilnius mano”, “Kaukas Gugis ir kerų karas” ir daugelio kitų autorius kviečia į ypatingą pamoką: iš kur pasigauti istoriją ir kaip ją papasakoti, kad susidomėtų kiekvienas?

Renginio kaina 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Registracija