Rašytojos Ginos Viliūnės pamokos priešmokyklinukams ir 1-2 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–2 klasių mokiniams.

Ypatinga gamtos pažinimo pamoka su knygos „Smiltės ir Vėjaus kelionė po Baltijos jūrą“ herojais

Pamokos metu vaikai susipažins su didžiausiais Baltijos jūros žinduoliais – ruoniais, sužinos, kiek rūšių ruonių gyvena Baltijos jūroje, kuo minta ir kur veda jauniklius, kuo panašūs ir kuo skiriasi, su kokiomis problemomis susiduria. Taip pat susipažins su kitais Baltijos jūros gyventojais: jūrų kiaulėmis, žuvimis ir paukščiais. Vaikai sužinos, kur yra gydomi sužeisti jūros gyvūnai, susipažins su Lietuvos jūrų muziejaus veikla ir jų gyvaisiais eksponatais. Pažintis su ruoniukais atskleis jūros ekologines problemas, vaikai gaus progą pasvarstyti, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti gelbėjant Baltijos jūrą.
Baigiantis užsiėmimui vaikai galės dalyvauti trumpoje viktorinoje ir pasitikrinti, ką naujo sužinojo ar prisiminė apie Baltijos jūrą.

Renginio kaina priešmokyklinukams ir 14 klasėms – 3 eur, 512 klasėms – 4 eur.

Renginiai įtraukti į Kultūros paso krepšelį. Neturintys galimybės pasinaudoti krepšelio paslaugomis, už suteiktas paslaugas gali atsiskaityti tiesiogiai su paslaugas teikiančia organizacija VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“. Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje!

Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kuomet sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių. Jei žadate naudotis Kultūros paso paslaugomis, laiške atsiųsime nuorodą į patvirtinimą Kultūros paso platformoje.

Daugiau informacijos apie ypatingas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt. Šie užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius.