Rašytojos Jurgos Vilės pamokos 1–6 klasių mokiniams

Šios autorės edukacijos vyks nuo spalio mėnesio. Registruotis kviečiame jau dabar. Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–6 klasių mokiniams (amžius nurodytas kiekvienos pamokos aprašyme).

Nepaprasta sparnuota pamoka pagal grafinę novelę „Sibiro haiku“
Rekomenduojama 4-6 klasių mokiniams.

Ar Sibiras toli kaip Mėnulis? Kodėl mus ten išveža? Kaip gyvensime svečioje šalyje? Daug klausimų dūzgia Algiuko galvoje, kai vieną ankstų birželio rytą jis su šeima išsiunčiamas į tremtį. Įkvėpta savo tėčio Algio ir močiutės Uršulės pasakojimų, rašytoja Jurga Vilė kartu su dailininke Lina Itagaki sukūrė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio skaitytojų širdis užkariavusią knygą. Pamokoje žiūrėsime skaidres ir išgirsime, kaip knygos idėja virto kūnu, iš kur atsirado toks keistas pavadinimas, kodėl svarbu užrašyti savo šeimos istorijas ir žinoti tautos istoriją, svarstysime, kas mums suteikia sparnus.

Nepaprasta spalvota pamoka pagal paveikslėlių knygą „Chameleono sapnai“
Rekomenduojama 1-3 klasių mokiniams.

Knygos „Chameleonų sapnai“ teksto autorė Jurga Vilė kartu su pagrindiniu jos veikėju chameleonu Leonu kvies vaikus į neįprastą mokyklą. Čia sužinosime daug dalykų apie šiuos ypatingus roplius, jų įpročius ir nuotaikas, nukeliausime iki pat Madagaskaro salos, išmoksime chameleoniškų atsipalaidavimo pratimų, stebėdami savo emocijas, rinksime tai dienai tinkamą spalvą, o pabaigai kartu užtrauksime chameleonų mokyklos himną…

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Rašytojos Jurgos Vilės užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Registracija