Festivalis „Nuotykiai tęsiasi!”

Kai vienoj gražiausių Lietuvos vietų susirenka laimingos šeimos, smalsūs vaikai ir vasariškai nusiteikę knygų vaikams autoriai - gero nelauk. Lauk žiauriai gero!

- Rašytojas Tomas Dirgėla

Festivalio programą rasite čia.

Festivalio bilietų ieškokite čia.

Festivalis vaikams po atviru dangumi „Nuotykiai tęsiasi“ 2024 metais vyks jau šeštą kartą. Šįsyk susitiksime vieną diena – birželio 15 d., šeštadienį.

Keičiasi festivalio vieta! Keliamės į Anykščių miesto centrą! Renginiai vyks Anykščių miesto parke, bibliotekoje, Istorijų dvarelyje ir miesto kultūros centre. Visos šios vietos yra 2 minučių atstumu viena nuo kitos, todėl be jokio vargo galėsite dalyvauti jose vyksiančiuose renginiuose.

Festivalyje lauksime vaikų iki 12 metų, jų šeimos narių ir keturkojų draugų. Šiemet mūsų temos – žmogus kaip gamtos pasaulio dalis, žmogaus santykis su kitais gyvūnais ir augalais ir kodėl gamtos išsaugojimas yra būtinas žmogui.

Festivalio informaciją kviečiame sekti Facebook https://www.facebook.com/nuotykiaitesiasi arba Instragram www.instagram.com/vaikuzeme

Festivalį organizuoja literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ (VšĮ „Vaikų žemės reikalai”), Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, festivalio partneris Anykščių rajono savivaldybė.

Į festivalį kviečia 15min.lt


Ankstesnių festivalių akimirkos:

GALERIJA