Festivalis „Nuotykiai tęsiasi!”

Kai vienoj gražiausių Lietuvos vietų susirenka laimingos šeimos, smalsūs vaikai ir vasariškai nusiteikę knygų vaikams autoriai - gero nelauk. Lauk žiauriai gero!

- Rašytojas Tomas Dirgėla

Festivalio programa – spauskite čia!

Festivalis vaikams po atviru dangumi „Nuotykiai tęsiasi“ šiemet vyks jau penktą kartą. Birželio 10–11 d. vaikus iki 12 metų, jų šeimos narius ir keturkojus draugus kviečiame į nuostabų  gamtos kampelį – Anykščių Dainuvos slėnį – patirti ir atrasti:

  • Mažiausių skaitytojų erdvę „Knygų startas“, kurioje smagius užsiėmimus ves Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos edukatorė Eglė Gudonytė, „Pojūčių teatro“ menininkės Karolina Žalpytė ir Šarūnė Pečiukonytė, ankstyvojo meninio ugdymo ekspertė, muzikos mokytoja, leidyklos „Muzikija“ įkūrėja Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, vaikų literatūros kūrėja Indrė Pliuškytė Zalieckienė.
  • Literatūros dirbtuvių erdvę, kurioje drauge su garsiausiais šių dienų vaikų literatūros autoriais ir autorėmis galėsite kurti parodą, menines instaliacijas ir kitaip reikšti savo kūrybines galias. Erdvėje sutiksite Kotryną Zylę, Aušrą Kiudulaitę, Eveliną Daciutę, Justiną Žilinską, Agnę Kairienę ir kitus autorius.
  • Kūrybinių dirbtuvių erdvę, kurioje bendrausite su Anykščių menų inkubatoriaus-menų studijos rezidentėmis Ramune Pranckevičiūte, Lina Svirplele, Justina Kamarauskaite ir Lina Vaišnyte.
  • Bibliotekų ir muziejų erdvę, kurioje savo edukacijas ir kūrybinius darbus pristatys… taip, jūs visiškai teisūs – Lietuvos bibliotekos ir muziejai.
  • Įvairias literatūrines pramogas – siaubingai smagų protmūšį, žmonių-augalų erdvę, Visurų laboratorijos įdomybes.
  • Didžiosios scenos renginius, į kuriuos kvies Tomas Dirgėla, Marius Marcinkevičius, Lina Itagaki, aktorius Balys Ivanauskas, improvizacijų duetas „Teptukas ir liežuvis“, muzikinė grupė „Knygų vaikai“, viešnia iš Estijos Kertu Sillaste ir kiti.

Per festivalį galima bus įsigyti pristatomas knygas.

Kad festivalio lankytojai būtų sotūs, rūpinsis keli maitintojai.

Sekite mus https://www.facebook.com/nuotykiaitesiasi
 

Bilietai ir kita svarbi informacija

Festivalio programa – spauskite čia!

Įėjimas į festivalį mokamas. Bilietų kainos:

NEMOKAMAI festivalyje gali apsilankyti:

  • Anykščių rajono gyventojai, pateikę Anykštėno kortelę arba gyvenamosios vietos Anykščių rajone deklaravimo dokumentą.
  • Vaikai iki 2 metų ir vyresni nei 60 metų žmonės.
  • Bet kurio amžiaus žmonės, persirengę literatūrinių personažų kostiumais.
  • Bet kurio amžiaus asmenys, kuriems nustatytas neįgalumas, arba turintys specialiųjų poreikių ir juos lydintys asmenys (vienam asmeniui – vienas lydintysis).

SVARBU! Siekdami kontroliuoti lankytojų srautus, nemokamai festivalyje dalyvausiančius žmones prašome pasirūpinti nemokamu festivalio bilietu, kurį rasite čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/festivalis-nuotykiai-tesiasi-nemokamas-bilietas

Festivalio vietoje bilietai parduodami nebus. Juos galima įsigyti tik Paysera sistemoje. Kviečiame festivalio lankytojus tausoti gamtą ir nespausdinti bilietų – turėkite juos savo mobiliuosiuose įrenginiuose.

Dėmesio! Festivalio lankytojų skaičius ribotas – ne daugiau kaip 1500 lankytojų kiekvieną festivalio dieną.

Festivalį organizuoja VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“, literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ ir Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešoji biblioteka.

Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, festivalio partneris Anykščių rajono savivaldybė.

Festivalio partneris Anykščių rajono savivaldybėFestivalį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba


Ankstesnių festivalių akimirkos: