Knygiukai: trumpų istorijų galia

2022 metais Liuksemburgo lietuvių bendruomenė bendradarbiaudama su Belgijos lietuvių bendruomene ir Vokietijos lietuvių bendruomenės „Romuvos” apylinke įgyvendino projektą „Knygiukai. Trumpų istorijų galia”, kurio metu tarptautinį pripažinimą pelniusių knygiukų autoriai iš Lietuvos lankėsi minėtose bendruomenėse, pristatė savo kurtus knygiukus ir kitas knygas ir drauge su bendruomenių vaikais kūrė naujus knygiukus.

Bendruomenėse lankėsi rašytojai Marius Marcinkevičius ir Evelina Daciūtė bei iliustruotojos Lina Itagaki, Agnė Nananai ir Greta Alice. Aštuoniuose susitikimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo daugiau nei 300 bendruomenių vaikų, kurie klausėsi autorių knygų ištraukų, drauge dainavo, darė mankštą ir kūrė knygiukus – trumpas iliustruotas istorijas, pateiktas ant A4 formato lapo, kuris susilanksto į mažą knygutę.

Projektą organizavo Liuksemburgo lietuvių bendruomenė, projekto partneriai „Vaikų žemė”, Liuksemburgo lituanistinė mokykla „Avilys”, Briuselio 2 Europos mokykla, Vokietijos lietuvių bendruomenės „Romuvos” apylinkė. Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba.

Čia galite atsisiųsti atrinktus vaikų kurtus kurtus knygiukus.

GALERIJA