Vaikų knygų sala ’22 / Children’s Book Island ’22

Literatūros festivalis vaikams. Lapkričio 19-20 d. Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39.
Literature festival for children. November 19-20, Vilnius Teachers’ House, Vilnius str. 39.

Šiemet festivalyje laukiame svečių iš Didžiosios Britanijos, Ukrainos ir Norvegijos bei susitikimų su žinomais Lietuvos vaikų knygų kūrėjais. Kaip visada, specialiai festivaliui ruošiame literatūrinių performansų, interaktyvių instaliacijų, smagių kūrybinių dirbtuvių ir kitų literatūrinių pramogų programą.

Jau galime atskleisti, kad šių metų viešnia iš Norvegijos – iliustruotoja Kristin Roskifte, festivalyje pristatysianti lietuvių kalba išleistą jos knygą “Vienas ir kiekvienas” (leidykla “Raštinė”). Kristin yra ir šių metų žaismingo festivalio vizualo autorė. Festivalio plakatą ir programą pristatysime rugpjūtį, o kol kas kviečiame žymėtis datas savo kalendoriuose.

This year Festival’s guests will be writers and illustrators from UK, Ukraine, and Norway, as well as well-known authors from Lithuania. As always, we are putting together a program performances, interactive installations, exciting creative workshops and other literary entertainment.

Norwegian illustrator Kristin Roskifte will present her book “Everybody Counts”, which has been published in Lithuania by “Raštinė”. She is also the author of this year’s festival’s poster, which we will unveil alongside the program in August. Meanwhile, mark your calendars!

Festivalį globoja ir remia Vilniaus miesto savivaldybė. Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Festivalio draugai ir partneriai Lietuvos kultūros institutas, IBBY Lietuvos skyrius, Lietuvos leidėjų asociacija.

Festival is under the auspices of Vilnius City Manucipality, supported by Lithuanian Council for Culture.