Vaikų knygų sala

PRISIJUNGTI REGISTRUOTIS

Literatūros festivalis vaikams ir jaunimui vyks gruodžio 5-13 d. virtualioje festivalio platformoje.

Norėdami dalyvauti festivalyje, turite įsigyti festivalio narystę. Narystės kaina – 5 eurai plius Paysera (jei taikomi). Spauskite mygtuką „Registruotis“, užpildykite reikiamą informaciją, atlikite apmokėjimą, o nuo gruodžio 5 d. užsukite į www.vaikuknygusala.lt ir junkitės prie mokamos festivalio platformos.

Gruodžio 5-13 mokamoje festivalio platformoje rasite:
• nuotolinių susitikimų su garsiais knygų rašytojais ir iliustruotojais;
• net 14 specialiai festivaliui sukurtų vaizdo įrašų – kūrybinių dirbtuvių artėjančioms šventėms, trumpų filmukų apie knygų kūrėjų nuotykius, vaizdo pasakojimų pagal naujausias knygas;
• vakaro skaitinių lentyną – ištraukų iš naujausių ir dar neišleistų knygų;
• literatūrinių receptų, iliustracijų spalvinimui ir kitų smagių dalykėlių parsisiuntimui.

Visą festivalio programą skelbsime netrukus.

DĖMESIO! Pirmiems 200 Vaikų knygų salos narystę įsigijusiems dalyviams mūsų draugai Tarptautinis Vilniaus vaikų ir jaunimo kino festivalis padovanos nemokamą internetinę filmo „Mažieji bėgliai“ (Norvegija, 2020 m.) peržiūrą. Daugiau apie šį filmą ir kino festivalį sužinosite apsilankę kino festivalio facebook puslapyje.

Festivalio metu vyks virtuali knygų mugė. Kviesime visas renginiuose aptariamas knygas ir daugybę kitų išsirinkti didžiausiame elektroniniame knygyne www.knygos.lt! Leidyklos Jums paruošė naujausių knygų pristatymus, kuriuos galėsite stebėti gyvai knygos.lt ir festivalio Vaikų knygų sala facebook paskyruose. O didžiausias elektroninis knygynas www.knygos.lt festivalio bilietų savininkams turės ypatingų pasiūlymų! Sekite mugės naujienas Facebook renginyje.

Susitikime Vaikų knygų saloje neišeidami iš savo namų! Jei kiltų klausimų dėl festivalio narystės įsigijimo ar prisijungimo prie festivalio platformos, susisiekite su mumis adresu festivalis@vaikuzeme.lt

Vaikų knygų sala 2019 m.

GALERIJA