Vasaros stovykla vaikams “Knygos atgyja”

Dienos stovykla vyks:
I pamaina – birželio 29 – liepos 3 d. Pamaina finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.
II pamaina – rugpjūčio 17-21 d.

Dienos stovyklos vieta: Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius.

Dienos stovyklos dalyviai: 7-10 metų amžiaus vaikai (1-4 kl. moksleiviai)

Grupės dydis: ne daugiau 20 stovyklautojų.

Mokestis: dienos stovyklos kaina vienam vaikui – 150 eurų. Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas.

Maitinimas: pietūs netoliese esančioje kavinėje, užkandžiai užsiėmimų vietoje.

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius mūsų duotą registracijos anketą ir sumokėjus 30 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant vaiko vardą ir pavardę.

Papildomas prašymas: kiekvienas vaikų stovyklos dalyvis iki stovyklos pradžios turi pateikti šeimos gydytojo paruoštą sveikatos pažymą.

Daugiau informacijos suteiks stovyklos vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.

Literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ kviečia 1-4 klasių mokinius į dienos vasaros stovyklą „Knygos atgyja“.

Ką pasakytų knyga, jeigu ji galėtų prabilti žmogaus balsu? Pakartotų joje užrašytą tekstą? O galbūt papasakotų tai, kas slypi nebyliuose tarpeliuose tarp eilučių?

Visus, kam smalsu sužinoti, ką kalbėtų knygos, kviečiame į vaikų stovyklą, kurioje įvairių kūrybinių, pažintinių ir edukacinių veiklų metu, pasitelkdami muziką, teatrą, dizainą ir kulinariją mėginsime atgaivinti knygas ir jose slypinčias paslaptis!

Drauge su kompozitore Ieva Baranauskaite leisimės į muzikinius atradimus, o aktorė – lėlininkė Indrė Storpirštienė kvies knygą atgaivinti šešėlių teatre, vienai dienai virsime dizaineriais ir antrines žaliavas „prikelsime“ naujam gyvenimui, o stovyklą vainikuos pačių stovyklautojų sukurti literatūriniai desertai!

Šios stovyklos vadovės – jau net penkioms “Vaikų žemės” vaikų stovykloms vadovavusios ir su daugybe vaikų susidraugavusios Sigita Pikturnaitė ir Rosara Valia Gedgaudė.

Sigita Pikturnaitė – profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė, teatro pedagogė, su vaikais dirbanti jau daugiau nei 10 metų. Sigita veda teatro užsiėmimus Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, organizuoja įvairaus pobūdžio edukacines, menines ir kūrybines stovyklas vaikams.

Rosara Valia Gedgaudė – sąmoningumo mokytoja ir edukatorė, jau penkerius metus dirbanti su įvairaus amžiaus vaikais stovyklose ir kituose edukaciniuose projektuose. Šiuo metu Rosara vysto asmeninį „Mind Art“ projektą.

Stovyklos diena atrodo taip*:
8.30 – 10.00 val. Pasiruošimas naujai dienai, netradicinė mankšta.
10.00 – 11.00 val. Skaitomas su dienos tema susijęs kūrinys.
11.00 – 13.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
13.00 – 14.00 val. Pietūs kavinėje.
14.00 – 14.30 val. Žaidimai lauke.
14.30 – 16.00 val. Edukacinės veiklos, išvykos, stovyklos svečiai.
16.00 – 17.00 val. Dienos aptarimas. Pasirengimas baigiamajam stovyklos projektui.

*Kiekviena diena vasaros stovykloje vis kitokia – dienos planas priklauso nuo tos dienos temos.

Registracija


GALERIJA