Istorijų stovykla 12-18 metų jaunimui – 2022

„— Taigi… žmogus – vanduo. Vieni kaip upė, kiti kaip šaltinis, treti kaip jūra, bet visi kintantys, nes tokia mūsų prigimtis, — jis kalba tyliai, tarsi ir man atskleistų kokią paslaptį, akys gyvai spindi. — galim būti ramūs, viliojantys ir nepaprastai pavojingi vienu metu. Mes apiplaukiam kliūtis, kečiam formą ir srovę, jei nenorim – mūsų net užtvankos nesulaikys, surasim nors mažiausią plyšelį ir tekėsim toliau. Išbandymai, sukrėtimai – tai tik galimybė keisti kryptį. Taip mes tobulėjam, stiprėjam, galų gale – gyvenam. Juk užsistovėjęs vanduo virsta pelke… Kas nori būti pelke?”
Ignė Zarambaitė, „Juodavandeniai” 

Pernai sėkmingai startavusi literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė” Istorijų stovykla sugrįžta ir šiemet – susitikime Liepos 3 – 9 d. Inovatorių slėnyje Zarasų raj.!

Istorijos gali būti pačios įvairiausios ir jos slypi visur aplink mus – tai ne tik knygos puslapiai, bet ir dainos žodžiai, linijos piešinyje, aktoriaus judesiai scenoje, kažkas nenusakoma draugo akių gilumoje…

Nori susipažinti su istorijų kūrimo menu? O gal nori sukurti ir įamžinti savo istoriją?

Šiemet į Istorijų stovyklą vėl pakvietėme ypatingų svečių būrį, kurie savo patirtimi ir žiniomis dalinsis su jumis. Tad įjunk smalsumą ir pasiruošk išlaisvinti savo kūrybiškumą, nes Istorijų stovykloje įvairių praktinių užsiėmimų metu vėl tyrinėsime ir kursime istorijas pačiomis įvairiausiomis formomis su profesionaliais kūrėjais! 

Kas laukia šiemet:

  • susitikimas su 2020 m. Lietuvos Metų paaugliams knygos Juodavandeniai” autore Ignė Zarambaitė
  • kūrybingumą išlaisvinančios teatro dirbtuvės su režisiere Monika Klimaite ir aktoriumi Povilu Adomaičiu
  • lietuvių hip hopo / rap atlikėjas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris Pushaz – Andrius Glušakovas
  • trijų Baltijos šalių Knygiukų projekto pristatymas ir kūrybinės dirbtuvės su dailininke Ieva Babilaite, kuri kūrė iliustracijas vienam knygiukui
  • tie patys energija ir gera nuotaika trykštantys stovyklos vadovai, kurie bus mentoriai, draugai ir daug daugiau!

 Ir, žinoma:

➦ bendravimas su senais ir naujais draugais
➦ šiurpios ir spalvotos krikštynos
➦ maudynės ir kokybiškas laikas gamtoje
➦ skaniausias šefės Meilės maistas
➦ filmų peržiūros, disco ir „Baltoji naktis”
➦ jūsų pačių pasiūlytos iniciatyvos!

Ir visa tai vyks Antalieptėje įsikūrusiame „Inovatorių slėnyje” – puikioje erdvėje gamtos apsuptyje, kur susitinka istorija, kultūra ir atviri pasauliui žmonės!

Dalyvių amžius: 12–18 m.

Data: 2022 m. liepos 3 – 9  d.

Vieta: Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų raj. (http://inovatoriuslenis.lt/)

Apgyvendinimas: 3 – 5 vietų jaukiuose skandinaviško stiliaus kambariuose „Laboratorijoje MEDUS” 

Maitinimas: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kaina: 360 eur (iš vienos šeimos dalyvaujant dviems ir daugiau vaikų suteikiama 10% nuolaida)

Dalyvių skaičius: 32

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius žemiau esančią registracijos anketą ir sumokėjus 50 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant stovykloje dalyvausiančio vaiko vardą ir pavardę.

Papildomas prašymas: kiekvienas stovyklos dalyvis iki stovyklos pradžios turi pateikti šeimos gydytojo pateiktą sveikatos pažymą.

Daugiau informacijos suteiks stovyklos koordinatorė ir vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.

    Registracija


    GALERIJA