Nuotolinė žiemos stovykla pradinukams „Stebuklingosios Nilso kelionės”

Dienos stovykla vyks: vasario 15 – 19 d.

Dienos stovyklos laikas: 10:00 – 12:30 val.

Dienos stovyklos vieta: Zoom platforma.

Dienos stovyklos dalyviai: 7-10 metų amžiaus mokiniai (1-4 kl.).

Grupės dydis: ne daugiau penkiolikos stovyklautojų.

Mokestis: stovyklos kaina vienam vaikui – 50 eurų. Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos (t. y. dviems ir daugiau vaikų jungiantis su tuo pačiu įrenginiu) – 50 proc. nuolaida antrąjam vaikui.

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius anketą puslapio apačioje ir sumokėjus 10 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant vaiko vardą ir pavardę.

Daugiau informacijos suteiks stovyklos vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.

Knygos ypatingos tuo, kad net ir būnant namuose, jos tave gali perkelti į tolimiausią pasaulio kampelį ir kviesti drauge patirti pašėlusius nuotykius! Todėl literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė“ karantino metu kviečia nesnausti ir žiemos atostogų metu 1-4 klasių mokinius jungtis į nuotolinę dienos stovyklą, kurią įkvėpė švedų autorės Selmos Lagerlef knyga „Stebuklingosios Nilso kelionės”.

Stovyklautojai kasdien išgirs po naują Nilso nuotykį ir knygos ištrauką, kurią gyvai skaitys ir iliustruos stovyklos vadovės Sigita ir Greta. Interaktyvių žaidimų metu drauge analizuosime ir aptarsime kūrinį. Antroje dienos dalyje, pasisėmę įkvėpimo iš skaitytos ištraukos, nersime į kūrybines veiklas – piešime, lankstysime, klijuosime, rašysime ir KURSIME.

Stovyklos programos metu vaikai susipažins su nepaprasta Selmos Lagerlef istorija, sužinos kuo ypatinga jos knyga apie berniuką Nilsą ir kodėl jis įkvepia viso pasaulio skaitytojus!

Šios stovyklos vadovės – „Vaikų žemės” kūrybinių skaitymų kūrėjos ir edukatorės, aktorė Sigita Pikturnaitė ir iliustruotoja Greta Alice.

Sigita Pikturnaitė – profesionali teatro ir kino aktorė, režisierė, teatro pedagogė, su vaikais dirbanti jau daugiau nei 10 metų. Sigita veda teatro užsiėmimus Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijoje, „Vaikų žemėje” kuria ir įgyvendina skaitymo skatinimo edukacijas ir projektus, organizuoja įvairaus pobūdžio edukacines, menines ir kūrybines stovyklas vaikams.

Greta Alice – knygų dailininkė, kūrybinių dirbtuvių vedėja, gyvo iliustravimo autorė, komiksų kultūros puoselėtoja ir literatūros vaikams mylėtoja. „Vaikų žemėje“ Greta gyvai iliustruoja skaitymus ir vaikams veda kūrybines dirbtuves: kuria rimtai juokingus komiksus, konstruoja realiai nerealius erdvinius objektus ir padeda vaikams žodžius paversti vaizdais.

Priemonės stovyklai. Užsiregistravusių vaikų tėvams prieš prasidedant stovyklai elektroniniu paštu atsiųsime stovyklos rinkinį. Jame rasite kiekvienos dienos veiklų instrukcijas ir paruoštukus, juos reikės savarankiškai atsispausdinti. Stovyklos metu vaikams reikėtų turėti įprastas kanceliarines priemones – pieštuką, trintuką, rašiklį, flomasterių, klijų, žirkles, balto ir spalvoto popieriaus.

Stovyklos diena*:
10:00 – 10:15 Ryto ratas, pajudėjimas, pasiruošimas naujai dienai.
10:15 – 11:00 Kūrybiniai skaitymai.
11:00 – 11:15 Pertrauka
11:15 – 12:00 Kūrybinė veikla.
12:00 – 12:10 Pertrauka.
12:10 – 12:30 Kūrybinis dienos aptarimas.

Dėmesio! Vasario 16 d. užsiėmimai nevyks, tačiau stovyklautojams atsiųsime Sigitos ir Gretos paruoštus du vaizdo įrašus su edukacijomis apie Lietuvos nepriklausomybės dieną bei Užgavėnes. Peržiūrėti įrašus ir atlikti užduotis vaikai galės savarankiškai arba drauge su savo šeimos nariais. Kitą stovyklos dieną drauge aptarsime, kaip sekėsi darbuotis patiems.

*Kiekviena diena stovykloje vis kitokia – dienos planas priklauso nuo tos dienos temos.

Registracija