Improvizuotas istorijos kūrimo ir gyvo piešimo pasirodymas

Šio pasirodymo formatas itin lankstus, todėl gali būti pritaikytas prie Jūsų mokykloje vystančių teminių projektų, analizuojamų literatūrinių kūrinių ir tiesiog mokyklos renginių.

-

Pristatome naujieną!

Ar kada nors teko gyvai kurti improvizuotą istoriją? O matyti kaip sukurta istorija prieš Tavo akis iš karto virsta gyvai piešiama iliustracija? 

Kūrybinis duetas „Teptukas ir liežuvis“ kviečia į interaktyvų, improvizuotą ir visada labai netikėtą grupinį istorijos kūrimo ir gyvo piešimo pasirodymą. 

Šio susitikimo metu, kartu su aktore Sigita Pikturnaite Kamanduliene moksleiviai bus kviečiami gyvai kurti pačias netikėčiausias, daugiaplanes istorijas bei charakteringus ir ryškius veikėjus. Pasitelkiant teatro improvizacijos metodus, moksleiviai turės galimybę ne tik drąsiai reikšti mintis, bet ir susipažinti su veikėjo bei istorijos kūrimo pagrindais, kuriuos vėliau galės pritaikyti lietuvių kalbos bei literatūros pamokų metu. Viso susitikimo metu komiksų kūrėja ir knygų iliustruotoja Greta Alice didelio formato lape gyvai, drąsiais teptuko mostais, iliustruos moksleivių mintis bei netikėčiausius istorijos vingius.

Šio pasirodymo formatas itin lankstus, todėl gali būti pritaikytas prie Jūsų mokykloje vystančių teminių projektų, analizuojamų literatūrinių kūrinių ir tiesiog mokyklos renginių.

Pažadame – šis susitikimas išjudins net ir patį kukliausią moksleivį, o nemėgstančius piešti įkvėps drąsiau bei plačiau žvelgti į vizualią meninę raišką. 

Susitikimai vyksta gyvai, tiek Jūsų mokykloje ar kitoje erdvėje, tiek „Vaikų žemės“ patalpose (VšĮ Mokyklų tobulinimo centras, Vilniaus g. 39 Vilnius.).

Sigita Pikturnatė Kamandulienė – teatro ir kino aktorė, režisierė, teatro improvizacijos entuziastė, teatro pedagogė. Kūrybinių ir edukacinių  stovyklų organizatorė ir vadovė, kūrybinių skaitymų kūrėja bei edukatorė. Vaikų literatūros festivalio „Vaikų knygų sala“ festivalio organizatorė, literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė“ komandos narė.

Greta Alice – dailininkė ir iliustruotoja, sukūrusi iliustracijas daugiau nei trisdešimt lietuvių autorių knygų vaikams, tarp kurių Tomo Dirgėlos, Evelinos Daciūtės, Ignės Zarambaitės knygos. Aktyvi komiksų kūrėja, rezidavusi komiksų rezidencijose Suomijoje bei Latvijoje, aktyviai veda kūrybines komiksų dirbtuves Lietuvoje bei užsienio šalyse:  Suomijoje, Latvijoje, Estija, Indijoje ir kitur. Vaikų literatūros festivalio „Vaikų knygų sala“ festivalio organizatorė, literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė“ komandos narė.

Mokinių skaičius: nuo 50 iki 100 mokinių;
Renginio kaina vaikui: 7 Eur – kai renginys vyksta Jūsų mokykloje, 4 eur – kai renginys vyksta „Vaikų žemės“ patalpose.

    Registracija    • TaipNe