Iliustruotojos Aušros Kiudulaitės pamokos priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–4 klasių mokiniams.

Kodėl vienos paveikslėlių knygos sukūrimas užtrunka beveik 2 metus?
Nes į knygas reikia sudėti daugybę paslapčių ir įausti begalę kitų istorijų. Tuo įsitikinusi knygų vaikams kūrėja Aušra Kiudulaitė, kurios iliustruotos knygos yra įvertintos kaip gražiausios 2017, 2019, 2021 metų knygos vaikams, bei laimėjusios daugybę ne tik nacionalinių, bet ir tarptautinių apdovanojimų.

O kaip tuos paveikslėlius perskaityti? Apie tai ir pasakoja iliustruotoja savo nepaprastose pamokose. Dar – apie neskubėjimą verčiant puslapį po puslapio, apie stabtelėjimą, kur istorija sustoja, apie mažus pamatymus ir pastebėjimus, apie pasimėgavimą spalvomis ir formomis, apie teksto ir vaizdo persipynimą ir kaip jie vienas kitą papildo. Ir be jokios abejonės – apie vaikų ir autorės bendrą kūrybinį ir spalvotą džiazą.

Aušra Kiudulaitė, vedusi kūrybines dirbtuves ir susitikimus vaikams skirtingose pasaulio šalyse, yra visiškai tikra, kad susikalbėti su bet kuriuo vaiku, bet kurioje šalyje galima kuriant kartu su juo. Kūryba ir vaizduotė visiems vaikams yra įgimta, tereikia tik šiek tiek juos paskatinti ir padrąsinti mėgautis pačiu kūrybos procesu, negalvojant apie galutinį rezultatą.

Kūrybinės dirbtuvės pagal knygas “Laimė yra lapė”, “Maksas ir 92 musės” bei pagal pačią naujausią jos iliustruotą knygą „Pasakojimas apie katiną ir tulpę“ (teksto autorė Evelina Daciūtė) – tai kvietimas improvizuoti ir kurti kartu. Autorė ištikima spalvoto popieriaus, jo formos ir žirklių magijai. Pačioms paprasčiausioms kasdieninėms, po ranka esančioms priemonėms. Nes kartais nieko daugiau ir nereikia, tik lengvo padrąsinimo ir įkvėpimo kūrybai.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA