Iliustruotojos Aušros Kiudulaitės pamokos priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami pradinukams ir 1–4 klasių mokiniams.

Knygų kūrėja Aušra Kiudulaitė, vedusi kūrybines dirbtuves ir susitikimus vaikams skirtingose pasaulio šalyse, yra visiškai tikra, kad susikalbėti su bet kuriuo vaiku, bet kurioje šalyje galima kuriant kartu su juo. Kūryba ir vaizduotė visiems vaikams yra įgimta, tereikia tik šiek tiek juos paskatinti ir padrąsinti mėgautis pačiu kūrybos procesu ir polėkiu. Todėl jau nuo pat pirmųjų “Laimė yra lapė” ir “Draugystė ant straublio galo” knygų kūrybinių dirbtuvių pradžios vienintelis autorės tikslas yra vaikus įkvėpti improvizacijai. Ir parodyti, kad kūrybai kartais tereikia pačių paprasčiausių, kasdieninių, po ranka esančių, priemonių.

Trečioji kūrėjos knyga “Maksas ir 92 musės”, pasirodžiusi karantino metu, pačią autorę įkvėpė pergalvoti tiek gyvų, tiek nuotolinių susitikimų formatą. Kaip visada Aušra lieka ištikima popieriaus magijai, skirtingoms jo spalvoms ir formoms, žirklėms, klijams ir vaizduotei.

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Iliustruotojos Aušros Kiudulaitės užsiėmimai vyksta pirmadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, “Zoom” platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Registracija