Iliustruotojos Agnės Nananai pamokos 1-3 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–3 klasių mokiniams.

Pamoka-kūrybinės dirbtuvės pagal Evelinos Daciūtės knygą „Ševeliūra“
Jūsų lauks įdomus pasakojimas apie knygos „Ševeliūra“ kūrybinį procesą, iliustracijų originalų peržiūra ir linksmos kūrybinės dirbtuvės, kuriose fantazuosim (gal kažkaip kitaip dar galima pasakyti? nesugalvojau kito žodžio) kaip galėtų atrodyti šunų kirpimo salonas ir kokias šukuosenas šunims (o gal ir kitiems gyvūnams) vaikai norėtų sukurti.

Pamoka-kūrybinės dirbtuvės pagal Evelinos Daciūtės knygą „Paslapčiausia paslaptis“
Kūrybinės dirbtuvės prasideda pažintimi su iliustracijų kūrimu nuo pirmųjų žingsnių – knygos plano, eskizų blonknoto peržiūros, technikos bandymų ir galutinių iliustracijų kūrimo. Aptarsime kaip galima knygoje esančius veikėjus „ištraukti“ iš knygos ir suteikti jiems kitokią formą.
Viską sužinoję vaikai galės patys kurti Kažkuriukus (eilėraščio personažus) ir jų namukus iš eilėraščio „Kažkur“.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registraciją bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA