Iliustruotojos Ingos Dagilės pamokos 1-5 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–5 klasių mokiniams.

Nepaprasta istorijos pamoka pagal „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę vaikų knygų kategorijoje – knygą „Akmenėlis“
Rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams.

Prano Mašioto premija už geriausią 2020 m. grožinę lietuvių rašytojo knygą vaikams bei paaugliams bei daugybę kitų apdovanojimų gavusi knyga „Akmenėlis“ pasakoja apie berniuką ir mergaitę, gyvenusius antrojo pasaulinio karo metais įkurtame žydų gete. Tai knyga apie tikrą draugystę, baimę ir viltį. Iliustratorė vaikus supažindins su getu, parodys vaizdinės medžiagos, papasakos apie gyvenimą jame. Vaikai išgirs profesionalių aktorių įgarsintą knygos istoriją, po kurios iliustratorė atskleis knygos personažų sukūrimo užkulisius, kaip ir kodėl jie taip vaizduojami. Vaikams stebint, gyvai nupieš dar vieną knygos personažą.

Nepaprasta istorijos pamoka pagal „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę vaikų knygų kategorijoje – knygą „Lietuvos valdovai pasakoja vaikams“
Rekomenduojama 3-5 klasių mokiniams.

Valdovai – kariaujantys ir susitaikantys, mylintys ir nekenčiantys, pasipūtę ir nuolaidūs. Visi jie, nuo įprastai vadinamų „didžiaisiais“ iki mums mažai žinomų, turi daug ką papasakoti apie savo vaikystę, tėvus, mokslus, meilę ir atėjimą į valdžią.

Pamokos metu kartu su knygos dailininke Inga Dagile žaisite protmūšį, spręsite užduotis, išgirsite įdomiausių faktų apie Lietuvos valdovus. Žaisdami ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir sužinosite apie Lietuvos istoriją, kaip atpažinti valdovą, kaip jį nupiešti, susipažinsite su daugeliu valdovų ir jau kitą kartą juos pamatę galėsite drąsiai sakyti jiems ‘Labas, mes jau buvome susitikę!’

Nepaprasta pamoka apie knygos kelią

Iliustruotoja parodys ir papasakos, kaip gimsta knyga – kokį kelią ji nukeliauja nuo autoriaus iki knygyno, kiek žmonių kiekviename gamybos proceso etape ja rūpinasi. Ypatingą dėmesį skirs spaustuvėje vysktantiems procesams, kuriuos net dažnas suaugusysis nėra matęs. Pasakojimą Inga Dagilė iliustruos nuotraukomis ir video medžiaga, nuotaikingai apjungta su savo pieštomis iliustracijomis. Pabaigoje vaikų lauks smagios įdomybės ir klausimai iš knygos gamybos užkulisių.
Rekomenduojama 1-6 klasių mokiniams.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe