Iliustruotojos Patricijos Bliuj-Stodulska pamokos 3–5 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Nepaprasta pamoka pagal knygą „Žmonės augalai“
Susitikimo metu autorė parodys ir su mokiniais balsu perskaitys savo sukurtą ir iliustruotą knygą, papasakos apie kūrimo procesą ir kvies vaikus pasikalbėti, kaip mes kiekvienas suprantame amžių. Ar jis mus apibūdina? O gal – apriboja? Ar gali būti, kad neretai mintys priklauso tik nuo mūsų nuostatų ir įsitikinimų, kurie ne visuomet yra teisingi?
Nagrinėdama amžizmo (angl. k. ageism) temą Patricija Bliuj-Stodulska iškelia idėją, kad kiekvienas žmogus – tarsi augalas, jis auga, bręsta, žydi ir viskas vyksta laiku, kiekvienas tarpsnis vienodai svarbus. O kaip manote Jūs?
„Žmonės augalai“ yra elektroninė knyga, atspausdintos jos nerasite.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra KP_logo-1.png

    Registracija    • TaipNe