Iliustruotojos ir komiksų kūrėjos Gretos Alice pamoka 1-6 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–6 klasių mokiniams.

Kas yra komiksai, kaip jie kuriami ir ar jie privalo būti juokingi? O kaip atsiranda patys garsiausi kompiuterinių žaidimų veikėjai? Ar matydami tik šešėlius, galėtumėte atpažinti pačius garsiausius animacinių filmukų personažus? O ar žinote, kuo panašūs filmas ir grafinė novelė? Pamokos metu knygų iliustruotoja bei komiksų kūrėja Greta Alice vaikams trumpai papasakos apie komiksų atsiradimo istoriją, pagrindinius komiksų kūrimo principus, veikėjų dizaino (character design) subtilybes, atskleis keletą paslapčių, kaip net patį rimčiausią nutikimą paversti juokinga istorija, gyvai iliustruodama pristatys skirtingus komiksų stilius bei pakvies pasitelkti burtus ir visiems kartu sukurti… netikėtą veikėją!

Pamokos metu mokiniai ne tik įgaus vertingų žinių, kaip pradėti bei vystyti nuoseklią pagavią istoriją pasitelkiant vizualią kalbą, bet ir mokysis neįtikėtiniausiems daiktams suteikti žmogiškąsias ypatybes, analizuos savo emocijas, stipriąsias bei silpnesniąsias savybes, bandys į save pažvelgti kaip į herojų – kokia gi būtų jo supergalia, o gal super baimė?

Baigiantis susitikimui vaikams pateikiami kūrybinės užduoties paruoštukai, kuriuose susisteminta pamokoje aptarta medžiaga, tad mokiniai savo tempu gali sukurti apgalvotą, ryškų veikėją bei nuoseklų komiksą. Siekiant skirti dėmesio kiekvienam dalyviui, burtų keliu kiekvienas mokinys gauna skirtingas kūrybines užduotis – unikalų veikėją bei nutikimą, kuris tampa atspirties tašku kuriant komiksą.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe