Mokslininkės, knygos autorės Urtės Starkevič pamokos 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–4 klasių mokiniams.

Mokslininkė linksmai pristatys savo sukurtą knygą ,,Mikropolis“ apie bakterijas ir jų nuotykius žmonių pasaulyje. Kadangi autorė ir pati kiekvieną dieną dirba laboratorijoje ir čiupinėja nenuoramas bakterijas, ji su mielu noru supažindins skaitytojus su biotechnologijos mokslo įdomybėmis, taip pat parodys kaip mokslininkai sėja bakterijas, kaip testuoja pagamintus vaistus. Bus galima paliesti ir tikrų laboratorinių indų bei pamatyti bakterijų nuotraukų ir ne tik. Ateikite ir patys įsitikinkite kaip smagu būti MOKSLININKU!

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje Vilniaus mieste (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA