Kūrėjos, leidyklos „Muzikija“ steigėjos Sonatos Latvėnaitės – Kričenienės pamokos priešmokyklinukams ir 1-2 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–2 klasių mokiniams.

Niekas nenuneigs pirštukų mankštos ir muzikavimo naudos. O jei tai galima daryti smagiai vartant knygutę ir klausantis muzikos, dainuojant, žaidžiant, tai dvigubai smagiau!
Knyga “Mano lagaminas” pripildyta smagių dainelių, trumpų idėjų žaidimams, pirštukinių žaidimų. Su viena iš autorių Sonata Latvėnaite susitikimo metu viską išbandysime. Be to, bendra veikla muzikuojant ir žaidžiant stiprina tarpusavio santykius, patikėkit – patikrinta ir išbandyta!

Žinią apie knygą “Mano lagaminą” dažnai iš lūpų į lūpas perduoda mamos – mamoms, logopedės – logopedėms, mokytojos – mokytojoms, vaikai – vaikams.

Sonata Latvėnaitė-Kričenienė – ankstyvojo meninio ugdymo ekspertė, muzikos mokytoja, Vilniuje veikiančios “Strazdanėlių” mokyklėlės – darželio įkūrėja, kartu su vyru kompozitoriumi Petru Kričena, kurianti muzikinius projektus, kurie virsta knygomis, 2009 m. įsteigė leidyklą “ Muzikija”.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe