„Nukas”

Nepaprasta pamoka apie „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę vaikų knygų kategorijoje – knygą „Nukas“
Rekomenduojama 1-2 klasių mokiniams.

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–2 klasių mokiniams.

Grafikė, gyvenusi Japonijoje ir dirbusi video žaidimų kūrimo bendrovėje yra iliustravusi ne vieną apdovanojimus ir skaitytojų simpatijas pelniusią knygą (J. Vilė „Sibiro haiku“, Ž. Mikailienė, N. Kostinienė „Vilniaus rūmai ir jų šeimininkai“, R. Grybaitė „Grybo auksas“, A.Baranauskaitė „Nukas“). Dailininkė kviečia į nepaprastą pamoką apie grafinių novelių (kitaip – komiksų) kūrimo ypatumus.

Nukas yra nepaprastas berniukas. Juk visiems būna, kad kartais mes negirdime, ko nenorime girdėti, ar nematome, ko nenorime matyti. O Nukas iš tikrųjų kartais nieko nemato, o kartais nieko negirdi. Net tėvai netikėjo, manė apsimetinėja. O pasirodė, kad taip yra iš tiesų! Dar įdomu tai, kad kai Nukas nemato, jis labai gerai girdi. O kai nieko negirdi – labai gerai mato. Jau susimaišėte? Žinokite, iliustruotoja Lina piešdama knyga irgi nuolat maišėsi. Ir dabar, atsivertusi kurį nors puslapį, turi gerai pagalvoti ar čia apie girdėjimą, ar apie negirdėjimą, o gal apie matymą, o gal nematymą? Skaitydami čia knygą pabandysim įsijausti į Nuko situaciją, protmūšio metu pasitikrinsime kaip mums pavyko, o taip pat galėsim užsimerkę pasinerti į garsų pasaulį ir pabandyti išgirsti tai, ko nematome.

Balsuoti už Metų knygą 2021 vaikams galima čia.

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra KP_logo-1.png

    Registracija    • TaipNe