Rašytojo Mariaus Marcinkevičiaus pamokos 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka pagal pačią linksmiausią autoriaus knygą „Superbobutės”.

Neretai net patys nejaučiame, kad mus valdo stereotipai apie senus žmones: apie jų įpročius, elgesio modelius, maistą, kalbas ir t.t. Edukaciniame susitikime rašytojas linksma forma nagrinėja labai rimtą problemą – amžizmą (angl. ageism).
Yra ir kita amžizmo pusė, kai žmogus laikomas per jaunas ar nebrandus tam tikriems darbams, gniuždoma jo savivertė, potencialas ir galimybės. Dalyvaudamas tarptautiniame projekte „Tiny Books from Baltic Authors“ rašytojas kartu su iliustruotoja Anna Vaivare yra sukūręs knygiuką „Patikėk, Tu gali skristi“ (psl. 9)
Šia tema rašytojas ir kviečia vaikus pasikalbėti.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe