Rašytojo Tomo Dirgėlos pamokos 2-6 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 2–6 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

NAUJIENA! Kas nutinka, kai nepavyksta susitaikyti su artimo žmogaus netektimi? Močiutę be galo mylėjęs Jokūbas sumano pabandyti ją atgaivinti ir už dviračiui taupytus pinigus nusiperka.. 3D spausdintuvą! Bet ar tai buvo tikrai gera mintis? Apie rimtą temą šiurpiai ir su humoru – T. Dirgėlos pamokoje 3-6 klasių mokiniams pagal siaubo knygą “Akių obuolių pyragas”.

Lukas Šiaudelis, skaitytojams žinomas kaip krepšininku svajojęs tapti berniukas, šį kartą susitinka grupelę vaikų, kurie laužo stereotipus apie vien tik mergaitėms ar tik berniukams skirtus pomėgius! Lukas drauge su knygos autoriumi kviečia 2-6 klasių mokinius į pamoką apie buvimą savimi nekreipiant dėmesio, ką murmės kiti.
Nuo spalio mėnesio.

Visi 2-6 klasių jaunieji detektyvai kviečiami į pažintį su jau kultiniais tapusiais detektyvais Domu, Tomu ir Upe! Kaip atsirado šie veikėjai, kaip sukurti tikrą detektyvinę istoriją, kas parašė pirmąjį pasaulyje detektyvą ir kaip atrodo naujausi trijulės nuotykia sužinosite pamokoje tikriems detektyvų mėgėjams!

Ką darytumėte, jeigu vieną dieną miestą užkluptų tirščiausias rūkas, kuriame girdėtųsi paslaptingiausi ir šiurpiausi šnabždesiai? Visi 3-6 klasių vaikai kviečiami į pamoką apie baimes ir drauge įveikti iš knygos ištrūkusią raganą šiurrrrpioje istorijoje „Užkeiktoji pono Kuko knyga“!

Svarbi žinia 2-5 klasių mokiniams: Ei, dėmesio – dingo Vytauto Didžiojo karūna! Ar padėsi iš praeities atvykusiam kunigaikščiui iš Trakų pasiekti Kauną ir pagaliau tapti karaliumi? O gal perrašyti istoriją – per daug pavojinga? Visi atsakymai, nuotykiai ir dingusios karūnos paieškos – pažintyje su knyga “Vytautas Didysis “Žalgirio” arenoje”!

Susipažinkite – Lukas Šiaudelis. Berniukas, gyvenantis su tėčiu batsiuviu ir svajojantis įdėti iš viršaus, nors krepšinį Lukui sekasi žaisti… na, nelabai kaip. Bet ar galima pasiekti neįmanoma, kai be galo tiki savimi? Pamoka apie svajones ir pažintis su berniuku, kuris pusryčiams valgo sumuštinį su dešros nuotrauka – visiems 2-5 klasių svajotojams!

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta tik Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 100 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA