Rašytojos Dovilės Zavedskaitės pamokos 3–6 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 3–6 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka apie ilgesį

Į emocinių pokalbių dirbtuves knygos „Fidelis ir kiparisas“ autorė Dovilė Zavedskaitė kviečia atsinešti po daiktą, kad ir patį mažiausią, kuris ką nors primena: ar seniai matytą draugą, ar geriausią vasarą, ar jau dangun iškeliavusią akvariumo žuvytę. Pamokoje apie ilgesį, visi kartu išsidūkę ir išjudinę kūnus, susėsime ratu ir drauge tyrinėsime: ar ko nors ilgėtis – malonus, ar nemalonus jausmas? Ir ką jaučiame, kai tuo dalinamės tarpusavyje? Gėda, nejauku? O gal gera ir malonu? Čia laukiami visi su visokiais jausmais!

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA